Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Vlaďka Erbová (41) ukázala božské tělo v plavkách: Na Maledivách shání muže

Vlaďka Erbová: Hledá muže na Maledivách
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
Skvělá postava

Bývalá manželka fotbalisty Tomáše Řepky (49) Vlaďka Erbová (41) si single život rozhodně umí užívat na plné obrátky. Odjela na luxusní dovolenou na Maledivy, odkud zásobuje fanoušky pořádně žhavými fotografiemi z pláže. Zároveň se na sociálních sítích podělila i o historku, která se jí na dovolené stala.

Vlaďka Erbová je snad s přibývajícími roky krásnější a krásnější. Na sociálních sítích ukázala své dokonale vypracované tělo v jednodílných neonově modrých plavkách a fanoušci zůstávají paf.

Vlaďko, jsi nádherná, okouzlující žena, sexy postavička, krásné plavky. Moc ti to sluší,“ napsal uživatel Jindřich pod sérii fotografií. „Krásné plavky na krásném těle,“ připojila se uživatelka Iva.

Svěřila se s historkou

Erbová momentálně tráví dovolenou na Maledivách se svými dětmi a sledujícím na Facebooku prozradila i vtipnou historku, která se jí stala. „V té vodě člověk fakt potká všechno. Rejnoka, žraloka, ryby, želvu, mantu, vodního hada... nechápu, proč nepotkám třeba hezkého chlapa,“ nechala se slyšet.

Vzápětí však připsala ještě to, jak k ní v jeden moment přišel starší pár, pochválil ji, jak je krásná maminka, a vzápětí jí položil otázku: "Jste vdova?"Na Maledivy musí jezdit všichni jen zamilovaní? Chjo, to jsou dneska věci. Kolikrát jsem rozvedená, jsem pro jistotu neříkala, možná by si myslel ještě něco horšího a nevím, jestli bych to chtěla vědět,“ zakončila své vyprávění Erbová.

Krušný milostný život

Vlaďka Erbová měla velmi krušný milostný život. V letech 2007 až 2011 byla vdaná za hokejistu Zdeňka Bahenského, s nímž má dceru Viktorii. Následně si o dva roky později vzala fotbalistu Tomáše Řepku, s nímž má syna Markuse. Ani toto manželství jim však nevydrželo a rozvod přišel v roce 2016.

Nadějně pak vypadal její vztah s hokejistou Michalem Gulašim. I ten však skončil. Obránce Komety Brno se s ní ale na jaře 2019 rozešel. Erbová se posléze odstěhovala do rodného Mostu a rozhodla se o svém soukromí už jen mlčet, jak informoval před lety Expres.

Související články

Další články