Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vladimíre Růžičko, přepadla tě žehlička? Manželka hokejové modly ukázala DĚSIVÉ FOTO

Zdroj: Facebook
+ Dalších 28 fotografií
PANOPTIKUM
Olympijský vítěz z Nagana a uznávaný hokejový trenér Vladimír Růžička (55) už je s mladou manželkou Marií evidentně zase zadobře, a tak jeho paní začala provádět to, co jí jde zjevně nejlíp. Sociální sítě zahrnuje jednou přehnaně retušovanou fotkou za druhou, takže má se svými blízkými zuby bělejší než Jiří Krampol a tváře jak dětské prdýlky. Není to přehnané?

Ještě nedávno to mezi Marií Růžičkovou a jejím chotěm vypadalo zle. On bydlel v rodinném domě, ona v centru v bytě, a nezdálo se, že by někdy vůbec mohli krizi zažehnat. Po návratu k sobě přišel další problém, ale od té doby už jsou oba zase jako hrdličky.

Exponát

Žena Vladimíra Růžičky nás od té doby zase zásobuje. Jak fotkami dcery, tak zaláskovanými snímky manžela. Z pětapadesáti­letého seladona díky filtrům na mobilu ale udělala jakousi nepřirozenou vyhlazenou „kreaturu“ a přidala tak do sbírky svých téměř panoptikálních snímků další exponát.

Jenom doufáme, že předchozí rozkoly nebyly způsobené Maruščinou zálibou v divných selfíčkách, protože tomuto hojně kritizovanému párečku rozhodně další průšvih nepřejeme. A to nejen z čistě lidského hlediska, ale zkrátka i proto, že bychom přišli o tyhle unikátní záběry, které svět snad ještě neviděl…

Související články

Další články