Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vladimire, dáme selfie? Reakce ruského prezidenta Putina vás dostane!

+ Další fotografie
Jste řadový voják a kolem vás zrovna prochází prezident. Teď, nebo nikdy, řekl si mladý muž a požádal Vladimira Putina o selfíčko. Ten se zdráhal, ani se neusmál a rychle se podíval na svou ochranku. Jaká byla nakonec jeho reakce?

Budete se asi divit, ale reakce jindy ledově vyhlížejícího Vladimira Putina je pozitivní. Sice se mu koutky nepohnou ani o milimetr, aby náhodou neukázal ani náznak úsměvu, ale se selfíčkem nakonec souhlasil. A tak se všichni muži (i ženy) v uniformách namáčkli za prezidenta a čekali na fotku.

Hned jak mladý voják zvedl telefon nad hlavu, skupinku obezřetně obstoupí prezidentova ochranka a sleduje, jestli se neděje něco nekalého. Nebo chtěli být na selfíčku také, těžko říct.

Podobnými fotkami si ale určitě zlepší image. Zatím šly do světa jenom jeho heroické snímky. Putin jako archeolog, Putin jako polonahý Adónis jezdící na koni, Putin jako chovatel sibiřských tygrů.

Ještě by mohl zapracovat na úsměvu a možná by si časem mohl založit i vlastní Instagram!

Související články

Další články