Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vladimíra Kruliše do BMW posadil šéf jihomoravské policie! Pak přišel rozkaz vše ututlat!

Takový skandál tu dlouho nebyl!
Zdroj: BMW
+ Další 3 fotografie
Jak je možné, že kamarád a spolupracovník Miloše Zemana Vladimír Kruliš jel v policejním BMW? Podle webu aktualně.cz jízdu povolil šéf jihomoravské policie Leoš Tržil. Po nehodě dostali brněnští policisté, hasiči a záchranáři důrazné varování, aby o průšvihu nikde nemluvili.

Kamarád Miloše Zemana je vážně zraněný. Prý má přeražený obratel. Je otázkou, zda policejní BMW řídil policista, nebo se volantu chopil sám Kruliš. To vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sbo­rů.

Jízdu Vladimíra Kruliše povolil šéf jihomoravské policie Leoš Tržil. „Rozhodl Tržil, ale ten mu na večeři taky vysvětloval, že Kruliš nesmí řídit. Odjeli a řídil policista, ale je otázkou, jestli se nevyměnili,“ řekl pro web aktuálně.cz zdroj, který u dohody byl.

Když došlo k nehodě, tak se všechny orgány pokusily nehodu ututlat. Brněnští policisté, hasiči a záchranáři dostali podle nejmenovaného zdroje už v pondělí v noci důrazný pokyn, aby o výjimečné události nikde nehovořili. Jak řadoví členové, tak jejich velitelé se zatím pokynu striktně drží, píše web aktuálně.cz.

A jak skandál kolem podivné nehody komentuje prezident? „Dovedu pochopit u mladých lidí lásku k rychlým sportovním autům, i když já sám jako starý člověk už tuto lásku nesdílím. Byl bych tolerantní,“ uvedl Miloš Zeman.

Související články

Další články