Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vladimír Škultéty v rozhovoru pro eXtra.cz: Čočkin ještě dost ZAMÍCHÁ DĚJEM!

+ Dalších 20 fotografií
Vladimír Škultéty (37) alias Čočkin z oblíbeného nekorektního seriálu Most! promluvil v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. Svěřil se například s tím, jak ke své roli přišel, co má s Čočkinem společného, odhalil, jaká postava mu je v seriálu nejsympatičtější a to rozhodně není vše! Podívejte se sami!

Vladimír Škultéty, který nyní hraje jednu z hlavních postav v seriálu Most!, se rozpovídal v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradil, že ohledně své role v Mostu! měl hned po přečtení prvních pár stránek scénáře jasno – seriál je podle něj skutečně unikátní projekt!

K městu Most si stihl vytvořit vztah už před natáčením stejnojmenného seriálu. Před několika lety, kdy město ještě vypadalo úplně jinak, tam totiž natáčel snímek A bude hůř. Když se tam teď po letech vrátil, nestačil zírat, jak moc se Most změnil k lepšímu.

S Čočkinem má společnou víru v to, že vymyslí geniální věc, která mu zajistí budoucnost. Už jako malý chtěl sestrojit auto, které nebude znečišťovat životní prostředí. V lavici seděl se spolužákem, který chtěl vyrábět auta s gumovou karoserií, jejichž pasažérům by se v případě nehody nic nestalo. S tímto spolužákem vytvořil i fiktivní firmu a Vladimír měl tři verze toho, jak by fungoval motor auta, které by přírodě nedávalo zabrat.

Jak se bude postava Čočkina nadále vyvíjet, jaký seriálový charakter je mu nejsympatičtější a co zažívá s lidmi, kteří ho venku poznávají, se dozvíte ve videu.

Související články

Další články