Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vladimír Škultéty alias Čočkin ze seriálu Most! Byl známý už jako roztomilý chlapec

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
dycky most!
Nekorektní seriál Most!, který se už od prvního dílu mezi diváky výborně uchytil, je obsazen těmi nejlepšími herci. Jedním z nich je i Vladimír Škultéty (37), který se ujal role Čočkina. Ačkoliv v seriálu hraje zarostlého maníka a pomalu se blíží ke čtyřicítce, někteří diváci ho mohou z obrazovek znát už jako roztomilého chlapce.

Vladimír Škultéty se narodil 25. prosince 1981 v Praze. K herectví se začal dostávat ve svých patnácti letech. Jeho první role byla v seriálu z roku 1996 Kde padají hvězdy, kde se objevil už ve svých patnácti letech. Tou dobou však vypadal spíš na 12 a byl skutečně roztomilý. V tu chvíli se jeho kariéra nastartovala a od té doby už účinkoval v celé řadě seriálů, z nichž nejznámější jsou Ulice a Most!, kde se ujal role Čočkina.

Kromě seriálů se ale věnuje i filmové tvorbě, v roce 2009 se mu splnil sen, když zrežíroval studentský film Longplay. I přes jeho úspěchy v jiných snímcích si ho hodně diváků pamatuje z filmu Pánská jízda, ve kterém si zahrál po boku Martina Dejdara a Ondřeje Vetchého. Je dokonce i dost pravděpodobné, že jste viděli snímek, kde Vladimír Škultéty hrál a nevšimli jste si ho. Tento herec se totiž umí měnit jako chameleon a jeho vzhled je téměř v každém filmu úplně jiný.

I pro roli Čočkina se Vladimír velmi změnil, běžně byste ho na ulici s rozcuchem a plnovousem určitě nezahlédli. Ačkoliv za sebou tento herec nemá žádné vzdělání v oboru, kterému se věnuje, je opravdu schopný se vtělit do kohokoliv, koho mu scénář předepsal.

Související články

Další články