Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vladimír Růžička o fotříku Palaščákovi: Vydíral mě a chtěl po mně milion!

Vladimír Růžička o fotříku Palaščákovi: Vydíral mě a chtěl po mně milion!
Zdroj: reprofoto ČT / profimedia.cz
Nechutná kauza hokejového trenéra Růžičky pokračuje. Bývalý trenér Slávie či reprezentace konečně vypovídal na policii. Uvedl, že podnikatel Miroslav Palaščák je vyděrač, který po něm chtěl milion korun.

Trenér Růžička konečně vypovídal na policii Měl se vyjádřit k nahrávce, kterou tajně pořídil podnikatel Miroslav Palaščák

Na nahrávce si údajně Růžička řekl o úplatek za to, že se bude více věnovat Palaščákovi mladšímu Jenže Palaščák junior se nedokázal v hokeji prosadit, přestože mu cestičku vyšlapávaly otcovy prachy.

Růžička na policii uvedl, že ho Palaščák vydíral tajně pořízenou nahrávkou. Jako trest, že Růžička zhatil kariéru mladého Palaščáka, měl zaplatit 1,1 milionu korun. Jinak Palaščák tajnou nahrávku zveřejní.

Ve hře je tak stále několik trestných činů. Růžičkovi hrozí, že mu bude prokázáno, že převzal úplatek Palaščák je na tom hůře. Hrozí mu, že mu bude prokázáno uplácení a vydírání.

Podle MF Dnes už zbývá vyslechnout jen Růžičkova kamaráda Jiřího Moučka. Právě tento muž měl působit jako spojka mezi rodiči a trenérem Růžičkou.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy