Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vladimír Růžička mladší: Mámu mu vzala nemoc, pak se rozhádal se slavným otcem

Vladimír Růžička mladší: Mámu mu vzala nemoc, pak se rozhádal se slavným otcem
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY
Je tomu už téměř pět let, co zemřela Eva Růžičková, tehdejší manželka bývalého vynikajícího hokejisty Vladimíra Růžičky a máma jejich syna - také Vladimíra. Ten nyní sice hraje ve stejném týmu, který jeho otec trénuje, není však žádným tajemstvím, že Růžičkové spolu moc dobře nevychází. Co se mezi nimi stalo? Jak se říká, za vším hledej ženu.

Vladimír Růžička měl s manželkou Evou, kterou si vzal už ve svých devatenácti letech, dvě děti. Nejprve se jim narodila dcera Eva a o sedm let později přišel na svět i syn Vladimír, který 17. února slaví 32 let.

Vladimír Růžička a striptérka Marie

Paní Růžičková zemřela před pěti lety poté, co sváděla marný boj s rakovinou slinivky. Krátce nato ale Růžička začal randit s bývalou striptérkou Marií Pavlovskou, kterou si později vzal a v říjnu roku 2017 se jim narodila dcera Lejla.

Jenže Růžičkův vztah s Marií není po chuti jeho synovi Vladimíru Růžičkovi mladšímu, který právě dnes slaví své 32. narozeniny. Jejich soukromá válka došla až tak daleko, že Růžička starší v roce 2016 nepřišel na svatbu svého syna. Údajně kvůli tomu, že odmítl dorazit bez Marie. „Jako každýho syna mě mrzí, že tam nebyl, ale víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Osobně mě to mrzí, bolí to, ale jsme rádi, že tam byli lidi, co nám to přáli,” říkal pak Růžička mladší pro isport.blesk.cz.

Vladimír Růžička nejmladší

O rok později se Růžička mladší stal i tátou. Když zjistil, že s manželkou bude mít syna, tak měl jasno – bude to další Vladimír. „Když jsme věděli, že to bude kluk, tak to byla jasná volba. Je to už čtvrtý pokračovatel rodu, takže nebylo co řešit,” říkal trojnásobný český reprezentant, který si po narození syna vzpomněl i na svou mámu: „V tu dobu mi odešel nejdůležitější člověk v životě, teď přišlo miminko… Takže ano, o to víc to prožívám, maminka milovala děti. Vždycky jsem říkal, že mamka je tady se mnou neustále, všechno vidí. Určitě i ona má radost.“

Mezi Růžičky to v posledních letech jiskří, v hokejovém světě ale jejich spolupráce funguje. Nejprve spolu působili ve Slavii, pak v Chomutově a od léta vede starší otec svého syna i v Hradci Králové. „My spolu skoro nekomunikujeme. Párkrát jsme si ohledně toho zavolali, jinak jsme spolu nic neprobírali. Řešil si to po vlastní linii. Ale jedna věc je naše soukromí, náš život a něco jiného hokej. Znám ho dokonale, i jako hráče, samozřejmě moc dobře vím, s čím nám může pomoct,” říkal Růžička starší poté, co si jeho syn plácl s vedením Mountfieldu.

Jejich hokejové spojení opět šlape, je však otázkou, zda se někdy ještě narovnají jejich vztahy. „To nevím. Na jednu stranu jsem táta a věřím, že se to do budoucna zase srovná. Uvidíme. Jako otec si to tak určitě přeju. Na druhou stranu se ale zase nenechám řídit svými dětmi. Já mám svůj život, děti rovněž. Tak to prostě je,” uzavřel Růžička senior.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy