Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vladimir Putin se žene do chomoutu: Sňatek s o 32 let mladší gymnastkou?!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Gratulujeme
Ruský prezident Vladimir Putin (66) se bude podruhé ženit. Hlava největší země světa to oznámila na čtvrteční tiskové konferenci. Podle Putinových slov dojde na svatbu "dřív nebo později". S exmanželkou Ljudmilou Očeretnou (60) se rozvedli v roce 2014.

Kamkoliv se Vladimir Putin na mezinárodních jednáních postaví, tam působí jako kůl v plotě. Už čtyři roky totiž vedle sebe nemá první dámu, která by mu dělala elegantní doprovod. A ostatní světoví státníci většinou drahou polovičku mají.

Jenže na summitech a státních návštěvách už Putin dlouho sám nebude. Ruský prezident má totiž v plánu se oženit. „Jste ženatý, případně hodláte se znovu oženit? Kdy a s kým?“ tázal se ho jeden z novinářů na čtvrteční tiskové konferenci.

"On je ženatý, takže chce, abych na tom byl stejně. Řeknu to jasně, jsem spořádaný a čestný muž. Oženit se budu muset dřív nebo později," odpověděl Putin.

Stane se jeho vyvolenou Alina Kabajevová (34), bývalá gymnastka a olympijská vítězka? S o 32 let mladší blondýnkou je Putin spojován už přes deset let. Dosud se ale nikomu nepodařilo získat důkaz, že mezi sebou dvojice něco má. Ať už je Putinova přítelkyně a nastávající manželka kdokoliv, jisté je, že se bude mít jako v bavlnce,

Související články

Další články