Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vladimír Dlouhý prodává vilu za 65 milionů: Je jen pro náročné, podívejte se dovnitř

Zdroj: profimedia.cz, reprofoto Qara
+ Dalších 20 fotografií
fotogalerie
Bývalý politik a v současné době šéf Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý (66) nabízí k prodeji svou zbraslavskou vilu. Nemovitost s deseti pokoji a krásnou zahradou je k mání za 65 milionů korun. Vila je určena pro velmi náročné zájemce.

Ekonoma a vlivného muže Vladimíra Dlouhého není třeba podrobně představovat. Muž, který byl ministrem hospodářství, nyní vede Hospodářskou komoru ČR. A v současné době také prodává vilu na Zbraslavi o velikosti obytné plochy 520 m².

Bazén i sauna

„V přízemí a ve zvýšeném přízemí vila nabízí hlavní obytnou místnost s otevřeným krbem, velmi kvalitně vybavenou kuchyni, jejíž součástí je také výtah pro zásobování, dále pak jídelnu s možností vstupu na venkovní pobytovou terasu, koupelnu, toaletu pro hosty, TV room a pokoj pro hosty s vlastní koupelnou. V prvním patře vila sestává ve východním křídle ze dvou ložnic a pracovny. Jižní křídlo nabízí dvě ložnice, pracovnu, šatnu a koupelnu. V suterénu byl vystavěn vnitřní plavecký bazén se dvěma dráhami v délce 15 metrů, dále pak sauna, toaleta, masážní sprcha a v podzemí nalezneme klimatizovanou vinotéku a úložné prostory,“ stojí na webu realitní kanceláře Qara.

Proč Dlouhý vilu nabízí?

Realitka cenu nemovitosti nezveřejnila. Podle deníku Blesk ale chce majitel za nemovitost 65 milionů korun. Blesk spekuluje, že Dlouhý vilu prodává, protože chystá rozvod s druhou manželkou Eliškou.

Zájemce může nalákat také vkusná zahrada. O zahradu se starala právě paní Eliška. Na snímky se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články