Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vladimír Čech (†61) přivítal maminku v nebi. Heda Čechová odešla ve věku 91 let

Vladimír Čech (†61) přivítal maminku v nebi. Heda Čechová odešla ve věku 91 let
Zdroj: profimedia.cz
úmrtí
Ve věku 91 zemřela bývalá televizní hlasatelka Československé televize Heda Čechová. Měla velmi bolestný a složitý život, ale byla to velká bojovnice. Svého milovaného syna Vladimíra přežila o sedm let.

Chcete být milionářem? To je soutěžní show, která proslavila Vladimíra Čecha. Dnes za ním do nebe odešla ve věku 91 let jeho maminka Heda. O úmrtí mimo jiné informoval web Blesk.cz.

Paní Heda patřila mezi nejznámější a nejlepší televizní hlasatelky. Měla za sebou velmi náročný život plný bolesti a utrpení. Ve věku 49 let se poprala se zákeřnou rakovinou. Lékaři jí nedávali moc šancí, ale Čechová ukázala, že je velká bojovnice.

S nemocným synem se musela rozloučit

Moderátor a herec Vladimír Čech zemřel v roce 2013 na tzv. Lynchův syndrom. "Přišel, že má bulku. I já měla rakovinu, takže jsem tušila. On měl pak bulky po celém těle. Umíral velice, velice zle," uvedla paní Heda pro Blesk. To už za sebou měla i tragický odchod svého tatínka. Její otec Jaromír byl správním ředitelem rozhlasu. Spáchal sebevraždu v květnu 1949, když byl na podnikové schůzi označen za nepřítele a vyhozen z rozhlasu.

Těžce zkoušená duše paní Hedy došla konečně pokoje...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy