Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vladimír Čapek Mikýřovi v Survivoru nevěřil. Byla to nakonec jeho řada, přiznává a tvrdě odsoudil tragickou Rachel

+ Dalších 29 fotografií

Vladimír Čapek si jako vítěz první řady Survivoru a správný fanoušek nejtěžší reality show na světě nemohl nechat ujít letošní řadu. V rozhovoru pro eXtra.cz zhodnotil třetí sérii, kde si nebral servítky, a zároveň promluvil o Mikýřovi, který ho prý mile překvapil.

Vladimír Čapek vyhrál titul Survivoru v roce 2022. Soutěžil tehdy v kmeni bez celebrit a získal si obrovskou fanouškovskou základnu. Jako velký fanoušek této reality show mu samozřejmě neunikla letošní řada, kterou vyhrál Martin Mikyska alias Mikýř. Co o ní řekl?


"Začátek trošku skřípal, ale po sloučení dál to vlastně dostálo té pověsti," svěřil se Vladimír pro eXtra.cz. Možná vás to překvapí, ale Mikýř nebyl Vláďovou první volbou. Nejvíce totiž držel pěsti policistce Kristině Alexandře Hrbkové, která bohužel vypadla jako první po sloučení kmenů. Podle Vládi byla ale velkou adeptkou na vítězku.

Mikýřova série

A byť Mikýřovi nefandil, nakonec uznal, že youtuber si získal reality show pro sebe. "Upřímně z průběhů všech sérií té hry bych tuto nazval Mikýřovou sérií. Byl to hráč, kterého jsem nejvíce vnímal, hlavně z hlediska hráčských kroků," řekl uznale Čapek.

Doporučené video ze Survivora: Ondřej Novotný v konfrontaci s Rachel Karnížovou:


Zároveň zmínil jednu osobu, na kterou byl opravdu naštvaný. Už z toho důvodu, že svou účast na ostrově po chvíli vzdala. "Obrovské očekávání jsem měl od Rachel a taky to ode mě pěkně dostala, protože si myslím, že mladá holka, která si už nějakou reality show prošla, tak měla vědět, do čeho jde. Bylo to pro mě obrovské zklamání," dodal na závěr Vladimír Čapek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy