Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vlaďce Erbové zbyly oči pro pláč: Její bývalý miláček Michal Gulaši se stal otcem

Vlaďce Erbové zbyly oči pro pláč: Její bývalý miláček Michal Gulaši se stal otcem
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
dítě
Jako by to byla už celá věčnost, když byl hokejista Michal Gulaši (34) naposledy oficiálně spojovaný s Vlaďkou Erbovou (39). Když se ji rozhodl loni v létě opustit, byl z toho rozruch. Teď už je to ale pro mladíka dávná minulost, podle informací webu Super.cz se už před více než měsícem radoval z přírůstku do rodiny. Jeho krásná přítelkyně mu porodila syna.

Je tomu už více než měsíc, co se hokejista a bývalý partner modelky Vlaďky Erbové stal otcem. Podle webu Super.cz se Michalovi Gulašimu podařilo před veřejností utajit informaci, že mu jeho přítelkyně, kterou označil za lásku svého života, porodila syna.

O radostnou novinku, že se stane otcem, se Gulaši podělil v červenci sám na svých sociálních sítích. „Love my love,“ napsal k snímku, na němž jeho partnerka ukazuje těhotenské bříško. Někteří pánové si ho ale přes její bujné poprsí ani nemuseli všimnout.

Slova Erbové

Dlouho byl Gulaši partnerem modelky Erbové, která byla první, kdo promluvil o tom, že se její expřítel stane otcem. „Já to samozřejmě vím. Doneslo se to ke mně brzy. Lidi chtěli, abych to věděla,“ uvedla pro eXtra.cz v květnu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy