Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďce Erbové zbyly oči pro pláč: Její bývalý miláček Michal Gulaši se stal otcem

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
dítě
Jako by to byla už celá věčnost, když byl hokejista Michal Gulaši (34) naposledy oficiálně spojovaný s Vlaďkou Erbovou (39). Když se ji rozhodl loni v létě opustit, byl z toho rozruch. Teď už je to ale pro mladíka dávná minulost, podle informací webu Super.cz se už před více než měsícem radoval z přírůstku do rodiny. Jeho krásná přítelkyně mu porodila syna.

Je tomu už více než měsíc, co se hokejista a bývalý partner modelky Vlaďky Erbové stal otcem. Podle webu Super.cz se Michalovi Gulašimu podařilo před veřejností utajit informaci, že mu jeho přítelkyně, kterou označil za lásku svého života, porodila syna.

O radostnou novinku, že se stane otcem, se Gulaši podělil v červenci sám na svých sociálních sítích. „Love my love,“ napsal k snímku, na němž jeho partnerka ukazuje těhotenské bříško. Někteří pánové si ho ale přes její bujné poprsí ani nemuseli všimnout.

Slova Erbové

Dlouho byl Gulaši partnerem modelky Erbové, která byla první, kdo promluvil o tom, že se její expřítel stane otcem. „Já to samozřejmě vím. Doneslo se to ke mně brzy. Lidi chtěli, abych to věděla,“ uvedla pro eXtra.cz v květnu.

Související články

Další články