Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vláďa ze Survivoru hájí Chili. Vlna hejtů je přehnaná, kroutí hlavou. Komu nemůže přijít na jméno?

Vláďa je velmi silným hráčem.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
survivor

Survivor je již dávno za nimi, už jsou zpátky u svých rodin, nenávist z ostrova ale přetrvává. To je zřejmé z reakce Vládi Čapka na dotaz fanoušků, co ho výslovně štvalo. Odpověď byla totiž jednoznačná: Enrique.


Soutěžící drsné reality show Survivor na televizi Nova se už vrátili do svých domovů. Na řadu tak přišlo bilancování i odpovědi na otázky fanoušků. Dalším, kdo se rozhodl zodpovědět na Instagramu dotazy, byl Vláďa Čapek.

Nejvíce ho prý mrzí, že nedokázal ve hře udržet déle Adama. Za zmínku stojí, že Vláďa s Adamem předvedli neskutečnou taktickou hru. Sám Vláďa se nechal Adamem nominovat a následně vyřadil ze soutěže Enriqua. A právě Enriquovi nemůže Vláďa přijít na jméno. Na otázku, co ho na Survivoru vyloženě štvalo, odpověděl jednoznačnou šipkou na Enriqua.

Chili je fantastický člověk

Je tak vidět, že i po návratu do reality u soutěžících zůstává křivda z ostrova. Vláďa se vyjádřil také k tomu, co říká na vlnu nenávistných komentářů, která se valí na Chili. Ta vlna hejtů je fakt přehnaná, Chili a já bydlíme v Praze a máme spoustu plánů se vídat i po Survivoru. Je skvělý hráč a hlavně je fantastický člověk," zastal se protihráčky.

Vláďa uvedl na pravou míru i údajnou taktiku zbavit se ve hře Slováků. Najděte mi prosím, kde jsem tohle řekl," napsal s tím, že tuto informaci nejpíš roznesl Braňo. Následně se vyjádřil také k osobnějším otázkám. Není to žádná změna, stále jsem obklopený množstvím dívek a žen," uvedl na otázku, jaké bylo trávit čas s tolika ženami. Po příletu pak jeho první cesta vedla do restaurace McDonald's, kde si dal pálivé nugetky.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy