Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Vláďa ze Survivoru: Aktivita na sociálních sítích je pro mě nutné zlo, říká bratr Evy Perkausové

+ Další 3 fotografie

Vladimír Čapek, který se stal vítězem reality show Survivor Česko & Slovensko, se na společenských událostech příliš neobjevuje. Známý "trosečník" v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jaký je jeho život po vítězství v jeho nejoblíbenější soutěži a proč jsou pro něj sociální sítě nutným zlem. 

Zaměstnání a rodina

Vítěz jedné z nejdrsnějších reality show Survivor Vláďa Čapek se ve společnosti příliš často neukazuje, bylo proto velkým překvapením, že se objevil na slavnostní premiéře filmu Přání k narozeninám. "Je to tak, na akce moc nechodím. Jsem klasický zaměstnanec, pracant a zároveň mám samozřejmě rodinu, takže ten čas s tou rodinou mi odebírá možnosti být na každé akci," prozradil pro eXtra.cz Vladimír.

Určitou roli v tom, proč se Vladimír nestal tváří, kterou vídáme na večírcích celebrit často, hrál i fakt, že po jeho návratu z opuštěného ostrova v Dominikánské republice trvalo nějakou dobu, než se dokázal opět plně socializovat. "Byl to trošku šok, to je pravda," řekl vítěz loňského Survivor Česko & Slovensko.

"Vnímal jsem to tak, že to fanouškům musím nějakým způsobem vrátit. Když vás začne někdo sledovat proto, že vám třeba fandil, tak by ode mě asi bylo dost neslušný, kdybych se úplně odpoutal od sociálních sítí a neobjevoval se na akcích, kde se s nimi můžu potkat a promluvit si s nimi. Takže jsem to bral jako povinnost, ale zároveň jako milou povinnost," vysvětlil Čapek.

Doma v České republice se Vláďa aklimatizoval mnohem rychleji než jeho soupeřka ze Survivoru Veronika Přikrylová alias Veve. Ta se před časem eXtra.cz svěřila, že si z ostrova přivezla psychické problémy, se kterými dlouhou dobu bojovala. "Aklimatizace trvala fakt hodně dlouho, pořád se k tomu vracíme a bavíme se o nějakých situacích, které se staly," zmínila tehdy krásná blondýnka.

Obyčejný kluk

Zvyknout si na pravidelnou aktivitu na Instagramu byla pro Vláďu v podstatě novinka. "Já jsem nikdy neměl k sociálním sítím kladný vztah a to se nezměnilo," přiznal starší bratr moderátorky Evy Hecko Perkausové. "Je to pro mě takové nutné zlo. Nebýt toho, že jsem to vyhrál a že to beru jako svoji odpovědnost, tak bych se sociálním médiím věnoval mnohem míň. Je to pro mě strašně těžký," dodal Vláďa s úsměvem.

"Nejsem člověk, který se rád fotí, nejsem člověk, který by byl extrovertem, který chce vysílat do světa každou informaci ze svého života, a hlavně jsem normální kluk. Já jsem si jen zašel zahrát reality show, kterou mám rád," řekl o sobě Čapek a zmínil, že na další sérii své oblíbené soutěže se podílet nijak nebude.

"Jsem zcela odříznut od druhého natáčení Survivoru, takže teď jsem normální fanoušek, který hltá všechny ty informace, jež se různě objevují. Samozřejmě tím, že jsem byl v první řadě, se ke mně občas dostane něco navíc, ale ctím to, že taková informace by se ven dostat neměla, takže si to nechávám pro sebe a užívám si to," uvedl vítěz jedné z nejnáročnějších soutěží, jejíž druhou řadu můžete už nyní sledovat na Voyo a od 1. února i na TV Nova.  

Související články

Další články

Nejnovější kauzy