Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vivien Babišová je v karanténě kvůli koronaviru: Babiš doufá v respirátor, kterých je nedostatek

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
koronavirus
Dceru Andreje Babiše (65) Vivien (19) čeká po návratu ze Španělska domácí karanténa stejně jako všechny ostatní lidi, kteří se vrátili z rizikové oblastí a hrozí, že by mohli být nakažení koronavirem. Sympatická Vivien studuje ve Španělsku a celá situace jí jistě nepříjemně zkomplikovala život. Andrej Babiš se nechal slyšet, že pokud by to bylo možné, vzal by své dceři respirátor. Těch je však v Česku enormní nedostatek.

Vivien Babišová kvůli koronaviru zažívá nepříjemné chvilky. Ve Španělsku, kde studuje, je vyhlášen stav nouze a dcera Andreje Babiše se tedy z dobrého důvodu přesouvá zpátky do Česka. Samozřejmě že ji čeká 14denní nařízená karanténa jako všechny ostatní lidi, kteří se vrací z rizikových oblastí.

Premiér a otec Andrej Babiš (65) zjišťuje, zda svoji dceru bude moct navštěvovat v karanténě. „Jde do karantény. Musím se poradit s náměstkem ministra zdravotnictví panem Prymulou, jestli bych za ní mohl jít třeba s respirátorem. Pokud ne, tak ji nějakou dobu neuvidím,“ řekl pro server Novinky.cz Babiš.

Andrej Babiš by pro svoji dceru rád zajistil respirátor, kterého je v Česku v současné době velký nedostatek.

Související články

Další články