Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Viviane z Love Islandu terčem posměchu: Vypadá jak policajt z Někdo to rád blond, píší lidé

Love Island
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Columbia TriStar Films / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
love island

V reality show Love Island nemá žádný ze soutěžících budoucnost jistou. Ostrov lásky opustili i ti oblíbenější účastníci, avšak je důležité si uvědomit, že je to pouze hra, na jejíž konci někdo získá milionovou výhru. V pohádkové vile na Kanárech se rozhodla s kartami zamíchat nová "bombshell" Viviane, která rozdělila jeden z nejsilnějších párů. A jak reagují diváci na novou soutěžící? Viviane (21) jim připomíná postavu z filmu Někdo to rád blond nebo dokonce Arnolda Schwarzeneggra. Zdá se, že představost fanoušků skutečně nemá meze.

Reality show Love Island je velmi nevyzpytatelná, nejen diváci u televizních obrazovek, ale ani soutěžící neví, zda vilu opustí za měsíc, či během čtyřiadvaceti hodin. Ve vile lásky se také stále objevují nové tváře, které mají velký vliv na to, jakým směrem show půjde, ale jsou také pomyslným testem, zda je pouto lásky skutečné nebo přetvářkou.

Přesně takhle situace nastala v aktuální epizodě. Do vily nastoupila nová bombshell Viviane, která způsobila pořádný rozruch. Do vily nastoupila s jasnou představou o tom, s kterým mužem chce obývat jednu postel, čímž rozdělila i jeden z nejsilnějších párů, a to Gabrielu s Pítrem.

Půvabná Viviene pochází z Bratislavy, a živí se jako modelka. Dle medailonku má za sebou s muži zajímavé zkušenosti a možnosti najít v reality show Love Island pravou lásku se nebrání.

U dotazu na kanálu Voyo, jak se divákům líbí nová bombshell se příliš příznivých komentářů neobjevilo. Mnoho z lidí se shoduje, že jim dokonce připomíná předělaného muže. "Vypadá jak předělaný policajt z filmu Někdo to rád blond," uvedla jedna z divaček, jejíž komentář je jeden z nejpopulárnějších. "Když jsem ji viděla poprvé, tak sem si řekla, co je to za transku, vypadá jak Rodrigo Alves," napsala další komentující.

"Vypadá jako kus chlapa, to je tak, když tam berou holky, co vypadaj krásně na Instagramu a ve skutečnosti přijde tohle," jednomu z pánů dokonce připomíná světového Arnolda Schwarzeneggera. Ti, co se příliš nekoukali na ten fyzický vzhled, tak zase oceňují, že se ve vile konečně začnou dít zajímavé věci.


Související články

Další články