Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vítězství nad Rusy vtipy na Pešána nezastavilo. Konečnou tečku udělala americká ambasáda!

Vtípek na Filipa Pešána.
Zdroj: Facebook Český olympijský tým
+ Další 4 fotografie
satira

Česká olympijská výprava slaví těžce vydřené vítězství hokejistů nad ruským týmem v prodloužení 6:5. To však nezabránilo olympijskému týmu, aby si na Facebooku udělal vtípek z trenéra hokejistů Filipa Pešána, jehož kamenná tvář je pravidelně předmětem recesistických koláží. Americká ambasáda v Praze si zas ve svém příspěvku rýpla do ruského týmu.

"My jsme dneska rozhodně šťastný Filip Pešán! A ty? Díky, trenére!" Tímto okomentovala stránka Českého olympijského týmu dnešní senzační výsledek českých hokejistů, kteří v nervydrásajícím utkání na olympiádě v Pekingu přehráli Rusko 6:5. Kamenná tvář Filipa Pešána na střídačce hokejové reprezentace se tak opět stala předmětem vtípku, tentokrát dobře míněného.

Ta tam je tak nevraživost, která se vůči Pešánovi vzedmula po prvním olympijském zápase s Dánskem, který čeští hokejisté naopak nezvládli a prohráli 1:2.

Co je ROV? Nenašli jsme vlajku

Svůj fórek přidala také stránka americké ambasády v Praze: "I malá země dokáže velké věci! Ale co je to ROV ? Nenašli jsme vlajku ….." Tímto Američané upozornili na fakt, že ruský tým na olympiádě musí vystupovat pod zkratkou ROV (Ruský olympijský výbor) kvůli opětovným dopingovým proviněním, kterých se ruští sportovci v posledních letech dopustili.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy