Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vítězství Farné a Ztraceného je zasloužené. Celková úroveň Slavíka je ale strašná, píší diváci

Cenu převzala od Dagmar Havlové.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Reakce diváků

Český slavík 21 zná své vítěze. První místa obhájili zpěváci Ewa Farna, Marek Ztracený, skupina Mirai a rapper Řezník. A ačkoliv mají diváci radost z vítězství Farné a Ztraceného, z celkového večera už tak nadšení nejsou a v komentářích si nenechali své názory pro sebe.

Český slavík se po delší odmlce vrátil zpět na televizní obrazovky a lidé mohli hlasovat pro své nejoblíbenější inteprety. V kategorii Zpěvák zvítězil Marek Ztracený, který se zároveň stal i absolutním Slavíkem, Zpěvačkou roku se stala Ewa Farna, jako nejoblíbenější skupinu si diváci zvolili Mirai a v kategorii Hip hop a rap vyhrál Řezník.

Pořadem vysílaném televizí Nova provázeli moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol. Některé jejich poznámky a vtipné komentáře mířené na celebrity však lidé nepovažovali za vtipné, ale spíše urážlivé. Sokol a Háma, velký špatný urážky a nejapný poznámky,” nebral si servítky uživatel Karel.

Kontroverzní výroky od Řezníka

Ani dalším divákům se celkové zpracování pořadu nelíbilo a byli by radši, kdyby se neobnovil.To jsem nevěřil, že se dožiju takové žumpy, jako byl Český slavík, a Řezník tomu nasadil korunu. Bohužel éra opravdových Slavíků skončila,” napsal komentující Patrik. Reagoval tak na vystoupení Řezníka, který si při předávání Slavíka neodpustil velmi odvážné komentáře. „Upřímně jsem měl radost, když tahle anketa skončila, a doufal jsem, že už se nikdy neobnoví. Česká hudební scéna je podle mě dno a tuhle muziku poslouchají dámy v letech padesát a víc. Příště už mi hlasy neposílejte,“ uvedl na pódiu Řezník, když si přebíral cenu.

„Celková úroveň pořadu je strašná,” napsal na sociálních sítích komentující Pavel. „Nechutné, vulgární a ubohé. Zlatý slavík skončil se zlatými časy,” uvedla uživatelka Pavla. „Propadák roku! To je jak parodie na předávání cen,” napsal Marcellino na sociální sítě.

Mnohým se večer líbil

Samozřejmě se mezi komentujícími ale našli i tací, kterým se nejnovější Slavík i celý večer líbil. „Nejkrásnější Slavík v posledních letech, Janeček největší frajer, moc pěkný, takhle to má vypadat,” radovala se v komentářích Iva. I přesto ale většině chyběla větší pocta Karlu Gottovi, který je považován za krále Slavíků, protože jich v průběhu kariéry vyhrál dvaačtyřicet.

Související články

Další články