Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Vítězové Love Islandu Majka a Chris: Zásadní krok v jejich lásce a velké stěhování

+ Dalších 16 fotografií

Adriana Brabencová sice o Majce řekla, že se do vily Love Islandu vrátila jenom pro výhru, ona s Chrisem ale dokazuje, jak moc je jejich láska pravá. Ve studiu Extra Hosta dokonce přiznala, že se kvůli mladému Čechoameričanovi rozhodla přehodnotit svůj postoj vůči životu v Praze. Aktuálně to totiž vypadá, že se schyluje k velkému stěhování. 

Pokud někdo po vypadnutí z Love Islandu uškodil vítězům show, Majce a Chrisovi, byla to Adriana Brabencová. Ta se totiž ve Spicy talkshow nechala slyšet, že se pohledná Slovenka do show vrátila jenom pro výhru, a ne z lásky, jak tvrdí.


Chris a Majka řeší společné bydlení

Majka a Chris ji sice ve studiu Extra Hosta nevrátili stejnou mincí, z jejich zpovědi je ale zřejmé, jak moc se Brabencová, která po návratu z Love Islandu dala košem Oliverovi Průchovi a stala se tak padouchem číslo jedna, pletla.

„Pro nás je důležitý náš vztah. Co máme spolu. Ve vile jsme řešili, jestli si půjdeme zaplavat, nebo ne. Teď řešíme, že si musíme najít byt. Je to další věc, kterou budeme řešit spolu. Vše společně,“ přiznává Chris, kterému se konečně podařilo Majku přesvědčit, aby zakotvili v Praze, a ne Bratislavě, kterou ona preferovala.


Velké stěhování do Prahy

„Zatím jsme v Bratislavě. Do konce měsíce. Ale čím dál víc jsem nakloněná k Praze,“ dodala Majka s tím, že se rozhodovali především kvůli větším pracovním příležitostem, které se jim v hlavním městě České republiky otvírají.

Nezavrhují ale ani společný život ve Spojených státech, odkud Chris pochází. „Máme plány do budoucna, ale nechceme se unáhlit. Budujeme si to. Víme, že chceme být spolu,“ říkají doslova jednohlasně Majka a Chris, kterých jsme se zeptali, kterému páru to podle nich vydrží i po skončení show. Oba se shodli, že šanci mají Honza s Paulinou, ale i Rachel s Claudem.

Majka a Chris v pořadu Extra Host:


„Znám Rachel delší dobu a myslím si, že se zamilovala. Neznám Clauda, ale mám z nich pocit, že jsou silný pár,“ říká Majka. Jak Chris vysvětlil své selhání v Casa Amor a na kolika procentech je nyní u Majky? Na to se podívejte ve videorozhovoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy