Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Vítězové Love Islandu Chris a Majka o společném soužití: První neshody se týkají vaření

+ Dalších 11 fotografií

Majka a Chris si z Love Islandu odnesli to nejcennější. Nejenže získali pohádkovou výhru, ale našli jeden druhého. Od návratu tráví veškerý svůj čas spolu, začali spolu i bydlet. Jak přiznali v rozhovoru pro eXtra.cz, zatím žádné trable v ráji nenastaly. Baví se i o společné budoucnosti a ve hře je i stěhování do Ameriky. 

Majka s Chrisem odešli z Love Islandu jako vítězové. Společnost tak rozdělili na dva tábory. Jedni jejich vztahu věřili, zatímco druzí tvrdili, že pouto mezi nimi není skutečné. Oni se však od sebe od příletu z Kanárů zatím neodtrhli a prožívají nádherné období. O společném bydlení a o tom, jak jim to klape, se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.


"Bydlíme v Praze teď," říkají. Majka tak musela opustit své rodné Slovensko, což je pro ni velká změna. "Je to pro mě velká změna. Já jsem předtím žila v Bratislavě, takže to je podobné, sice menší, ale nějaké shody tam jsou. Ale stále si zvykám. Ale myslím si, že to bude super," říká blondýnka s úsměvem na premiéře nového seriálu Metoda Markovič: Hojer.

Společně se baví i o bydlení v Americe

Bydlení v Praze je velký nezvyk i pro Christophera, který žil dlouhá léta v Americe. "Já jsem žil ve Státech, víte, jak velká změna je to pro mě? Já se ještě nedávno koupal na pláži a teď jsem tady," směje se. Dokonce začíná svou lásku pomalu, ale jistě přemlouvat, že by se mohli přemístit do Ameriky společně: "Já ji tak neustále připomínám tu Ameriku," dodává. "Jdeme na to postupně, nejdříve Praha a potom možná ta Amerika," má v tom jasno Glatzová.


S postupem času začínají přicházet na to, co jim na tom druhém vadí. "Ona když vaří, tak tam všude dává sójovou omáčku a já ji fakt nesnáším," směje se Jirout. V tom, že spolu budou bydlet hned po skončení reality show, měli jasno. Vztah na dálku nepřipadal v úvahu: "My jsme ještě ve vile plánovali, co bude potom, a věděli jsme, že chceme být spolu. Vztah na dálku si fakt neumíme představit," říkají.

Svou účast v Love Islandu si zpětně stále rekapitulují. Přišly dokonce i chvíle, kdy litovali. "Byly tam nějaké dny, kdy jsme toho litovali. Ale teď už je to lepší," přiznává Mária. "Já teda rozhodně nelituji," oponuje Chris, který se zamilovaně dívá na svou drahou polovičku. Vítězové Love Islandu rozdělili společnost na dva tábory. Zatímco jedni jejich lásce věří, druhá skupina jim výhru nepřála. S kritikou si ale ani jeden hlavu neláme. "Je to jenom na těch lidech a my říkáme, že jenom čas ukáže, zda měli pravdu," shodují se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy