Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vítězové Love Island se konečně dočkali: Kryštof a Denisa mají hnízdečko lásky, blondýnka promluvila i o plastice

+ Další 3 fotografie

Vítězové Love Islandu 2022 Kryštof Novák a Denisa Valová se konečně dočkali. Po několika měsících, během kterých se potýkali se vztahem na dálku, je této přítěži konec. Hrdličky se totiž právě nyní těší ze společného hnízdečka lásky! Takový krok však často bývá zatěžkávací zkouškou, jak je to u nich? O tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz. Padla řeč i na plastiku poprsí, kterou krásná blondýnka před nedávnem podstoupila. Z té se nejvíce těší právě Kryštof. 

Kryštof Novák a Denisa Valová jsou příkladem, že i v reality show si lze najít tu pravou lásku, a to ještě s bonusem v podobě pohádkové finanční odměny. Jako vítězové Love Island 2022 odešli nejen šťastně zamilovaní, ale také s 2,5 miliony korun v kapse.

A i když se jim po skončení natáčení změnil život vzhůru nohama a dveře se jim otevřely k novým možnostem, přesto se hrdličky potýkaly s jedním zádrhelem: byl jím vztah na dálku. Otázky, zda plánují společné bydlení, dostával pár denně. “Bylo by to v plánu určitě, ale mně za rok začíná škola a já jsem v Brně, takže tuhle část ještě musíme dořešit,” rozpovídala se Denisa před časem v rozhovoru pro eXtra.cz. Kryštof je z Prahy.

Konečně se dočkali: Těší se z hnízdečka lásky

Kryštof a Denisa se ale konečně dočkali! Právě nyní si užívají jeden druhého naplno. Těší se totiž ze společné domácnosti, jak prozradili v rozhovoru pro eXtra.cz. "Zrovna teď jsme se přestěhovali do nového bytu v Praze," svěřili se s radostnou novinkou.

Společné bydlení je ale často první větší zatěžkávací zkouškou vztahu. U Kryštofa s Denisou to však neplatí, žádné rozepře nevznikají. "My si na ten systém druhého zvykáme docela dobře, dost často se stává, že se spíše shodujeme. Zatím to jde úplně super," prozradili. Hnízdečko lásky však budou sdílet pouze na tři měsíce, což objasnili v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu. Ten nám poskytli při příležitosti tiskové konference organizace RedFace, pod kterou Kryštofa zanedlouho čeká MMA souboj.

Blonďatá kráska o plastice prsou

Jak jsme již psali, Denisa se před časem rozhodla podstoupit augmentaci poprsí. I o tom, co ji k plastice vedlo, se rozpovídala. "Já jsem to měla v hlavě už nějakou dobu před Love Islandem, ale do té doby nebyly úplně finance. Po účasti se mnohé změnilo, přes spolupráci jsem na to kývla. Nějaký čas jsem se i tak rozmýšlela, ale jsem ráda, že jsem do toho šla. Teď jsem spokojená," objasnila.

Zdá se však, že ještě spokojenější je Kryštof. "Abych byl upřímnej, ze začátku jsem Denče říkal, že si to na ní neumím představit. Ale vlastně teď, když se na ní podívám, ty prsa vypadají hezky, skvěle to k ní jde. Já jsem spokojenej!" řekl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy