Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vítězný pár Love Islandu: Diváci neskrývají emoce

S Martinem tvoří nejstabilnější pár.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reality show

Televizní reality show Love Island televize Nova je u konce. Vítězi se stali Laura a Martin, kteří se mohou těšit z výhry dvou milionů korun. Jak se finále soutěže, natáčené na Kanárských ostrovech, divákům líbilo?

Vítězný pár televizní reality show Love Island vysílané na televizi Nova je známý. Dvoumilionovou výhru si rozdělí soutěžní pár Laura s Martinem. Ti porazili dva další páry- Gabrielu s Pítrem a Nikolu s Vilémem. Show sledující atraktivní páry ve vile na Kanárských ostrovech však bude mít ještě své pokračování. V pořadu Love Island After budou diváci sledovat, jak se soutěžícím žije i po návratu do Čech.

Výsledek reality show ihned vyvolal na sociálních sítích odezvu mezi diváky pořadu. Jaká byla? Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat: "Hurá, moc gratuluji. Martinovi a Lauře jsem to moc přála, jsou moc fajn sympatický pár. Moc jim to sluší ," ocenila výsledek divačka Michaela. "Zasloužená výhra. Jsou úžasní," přidala se Alexandra a divačka Pája souhlasila: "Mooc jsem jim to přála.. Škoda že nebyla soutěž aj o sympatie.. Tu by vyhrál Vilda....Velká gratulace."

"Skvělý herecký výkon"

Ne všichni však byli z výhry Laury s Martinem nadšení: "Jako jo jsou zamilovaní, ale myslím že výhru by si zasloužili jiní a je jedno jestli Petr a Gabča, nebo Vilda s Nikol. Laura a Martin neprošli žádnými zkouškami lásky, nedělali ani žádnou show jen si tím tak nudně propluli. Ale tak ať jsou šťastní a snad jim to spolu vyjde," napsala uživatelka Zoa. " Skvělý herecký výkon hodný Oskara," rýpla si pak do vítězů Markéta. Ani samotný závěr pořadu pak některé zrovna dvakrát nezaujal: "Čekala jsem od finále trochu víc...." napsala k poslednímu večeru show Sabina.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy