Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Vítězná Vignerová měla o Nesvačilové od začátku jasno: Je jenom převoznice a pod mou úroveň

Aneta Vignerová měla o Denise Nesvačilové jasno: Je převoznice a pod mou úroveň
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
VZPOMÍNKA

Modelka Aneta Vignerová (35) možná trochu nečekaně uspěla v boji s herečkou Denisou Nesvačilovou (31) o lásku Petra Kolečka (38). Už v srpnu, kdy milostný trojúhelník praskl, přitom podle zjištění eXtra.cz předpovídala, jak to dopadne. „Je to asi jenom převoznice,“ věštila podle svých přátel.

Aneta Vignerová: Pro Nesvačilovou měla jen ty nejtvrdší výrazy

Modelka a influencerka Aneta Vignerová byla samozřejmě šokovaná, když se na konci srpna dozvěděla, že novou partnerkou scenáristy Petra Kolečka se stala hvězda jeho seriálu Pálava, herečka Denisa Nesvačilová.

Obvinila svého v té době již ex ze špatného skrývání nevěry. Dnes po více než třech měsících je to ale nakonec ona, kdo pomyslně vítězí, když Kolečko přiznal, že se k sobě vracejí.

Na samém počátku ale pro sokyni neměla vůbec žádné pochopení. Její přebrání partnera nazývala okupací, ji samotnou zase označovala za Věc.

„Bude asi jenom přechodník, převoznice,“ tvrdí její blízcí přátelé, jak se Aneta měla tehdy vyjadřovat. S eXtra.cz komunikovali pod zárukou zachování anonymity. A nyní se ukazuje, že Vignerová měla v srpnu pravdu.

„Když se o ní Anet dozvěděla, tak samozřejmě bezprostředně potom o ní mluvila hodně peprnými výrazy, včetně označení pro zrzavý skot domácí,“ připomíná kamarád modelky s tím, že se jí nikdo nemohl divit.

Ta jen kroužila a vyhledávala. Tak se jí to podařilo. Bude mít role. Ale já jí to přeju, nehroutím se z toho,“ reagovala prý Aneta po propuknutí skandálu.

„Ale veřejně se o ní vůbec nebudu bavit. To je pod mou úroveň. Leze do cizího zelí, ale to řešit s novináři fakt nebudu, když se zeptají,“ tvrdila dál.

Hra na obě strany?

Zajímavé je, že podle jejích přátel už v době, kdy ji naše redakce před pár týdny načapala s Kolečkem v baru, údajně tvrdila, že Denisa je stejně pro Petra minulost. „Asi jí to nakukal. A nejspíš to dál hrál na obě strany,“ doplňují.

Podle zpráv z okolí Nesvačilové se po oznámení Kolečka o návratu k Anetě zhroutila a nemůže vydýchat, jakou zradu zažila. „Nedokáže se z toho vzpamatovat, bezmezně mu věřila,“ tvrdí známý herečky.

Aneta si zatím opatrně vychutnává triumf, ale varuje, že jakmile její druh znovu zakopne, další šanci prý už nedostane, jak otevřeně přiznala eXtra.cz

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy