Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vítězkou modelingové soutěže Pure Model 2018 se stala teprve patnáctiletá dvojnice Nikol Štíbrové

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Jen nedávno se odehrál v prostorách Hangáru letiště Letňany první ročník modelingové soutěže Pure Model 2018 a má hned dva vítěze. Prvním z kluků je šestnáctiletý Oliver Průcha, který všechny přítomné dostal svým vzhledem australského surfaře. Z holek zvítězila teprve patnáctiletá Anna Brodecká, ve které všichni vidí známou českou herečku Nikol Štíbrovou (32).

První ročník modelingové soutěže Pure Model 2018 se nesl ve velkolepém duchu. Organizátoři překvapili hlavně netradičními prostorami a množstvím známých tváří, které se zde ukázaly. Nechyběl Mikolas Josef či vítězka SuperStar Emma Drobná.

Ukázalo se zde i mnoho známých českých modelek, které se nebály říct, že mají od začátku své favority. Česká Miss 2017 Andrea Bezděková fandila už od počátku právě Oliverovi, který ji zaujal nejen svým vzhledem, ale také průbojností a sebevědomím.

Co ale neuniklo nikomu z přítomných hostů, je krásná tvář teprve patnáctileté Anny Brodecké, která lidem připomíná známou českou herečku a hvězdu sociálních sítí Nikol Štíbrovou. I když je Nikol blondýna, rysy v obličeji mají opravdu hodně podobné.

Anna prozradila, že ji modeling baví, a i když ji do soutěže přihlásila agentura, neváhala by do toho jít i sama. Chce cestovat po světě a věnovat se modelingu i nadále. Také by si přála získat více ocenění.

Související články

Další články