Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vítězka The Voice Annamária d’Almeida: Zmlátili mi tátu kvůli barvě pleti!

Zdroj: TV Nova / Instagram
+ Další fotografie
Rasismus
Vítězka sobotního finále The Voice Česko Slovensko to neměla už od dětství jednoduché. Potýkala se s rasismem a to v takovém rozsahu, že jí kvůli barvě pleti dokonce zmlátili tatínka. Ten pochází z afrického Beninu, matka je Slovenka. I když je dnes sama maminkou malé dcery Helenky, užila si jistě své!

Annamária zkoušela štěstí už před třinácti lety, kdy se přihlásila do Superstar. Tehdy nikdo nemohl uvěřit, že patnáctiletá Anička vypadla, zpívala totiž fantasticky.

Anička studovala na arcibiskupském gymnáziu. Se zpěvem začala už jako malá. Její rodina je věřící, a tak chodili pravidelně do kostela, kde Annamária zpívala žalmy. Její tatínek je podnikatel, a tak je stále na cestách. V době, kdy Anička soutěžila v SuperStar její maminka prozradila, že jejího manžela napadli kvůli barvě pleti a doplnila, že s rasistickými narážkami se setkali už na vysoké škole.

I když Anička svým bezprostředním projevem okouzlila v roce 2006 celý národ, nepostoupila. Její sen se jí splnil až o třináct let později, a to ve velkém finále soutěže The Voice Česko Slovensko, kdy o jejím vítězství rozhodli diváci. Ani to se neobešlo bez narážek. S tím je však maminka malé dcery jistě už smířená a nyní se raduje z výhry.

Přejeme Aničce, aby její hvězda nezapadla a profesionálně zpívala dál.

Související články

Další články