Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vítězka SuperStar Tereza Mašková to daleko nedotáhne: Tohle jsou 4 důvody, které jí zlomí vaz

Jak to vidíte vy?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
GLOSA: Tereza Mašková (22) se stala vítězkou poslední řady SuperStar. Bohužel celá soutěž je takový úpadek, že Tereza nemůže vůbec počítat s tím, že se z ní stane hvězda jako z některých vítězů v minulých řadách. Půvabná zpěvačka si bude muset hodně máknout, aby to nakonec dotáhla tam, kam si přeje. Pojďme se podívat na 4 důvody, které jí můžou zlomit vaz!
  • 1. Jen extravagance nestačí

Tereza Mašková má už zkušenosti se soutěží Česko Slovensko má talent. Už tehdy zpívala opravdu skvostně, ale její celková image nebyla nic moc. Od té doby na sobě hodně zapracovala co se týče vzhledu. Poměrně hodně zhubla a zbavila se nálepky vesnické máni. Mít vyšperkovaný vzhled ale nestačí. Tereza by měla být průbojnější. Na rozdíl od některých ostatních soutěžících se zbytečně drží v pozadí a to jí hodně škodí.

  • 2. Neumí zvládat své emoce

Být opravdovou hvězdou, na kterou budou vyprodané koncerty není jen tak. Jedna ze základních vlastností, které by měla taková star mít, je naučit se zvládat své emoce. Je to sice hodně obtížné, ale už nyní Tereza dokazuje, že v tomhle ohledu poměrně tápe. Zdroj, který chce zůstat v anonymitě eXtra.cz prozradil, že se Tereza v současné době hodně hroutí a je velmi labilní. Navíc se s ní měl údajně rozejít přítel, což přestala zvládat. Pohledné zpěvačce je sice dvaadvacet let, ale měla by pořádně zamakat na tom, aby o ní ještě za půl roku vůbec někdo věděl.

  • 3. Je nudná

Hlas má nádherný a lidé ji právem označují za nejlepší zpěvačku, která se kdy v SuperStar objevila. Ale z předešlých ročníků už všichni moc dobře vědí, že dobře zpívat umí v takové soutěži každý druhý. Jeden příklad za všechny je Martina Balogová. Té předpovídali doslova hvězdou kariéru. Výsledkem je, že se v současné době živí jako uklízečka, což je hodně smutné. Nikdo netvrdí, že by se Tereza měla chovat jako utržená ze řetězu, ale přílišná stydlivost a společenská neaktivita jí moc nepřidávají.

  • 4. Nechá sebou manipulovat

Tereza je jelito z maloměsta, které podle svého dosavadního chování akorát dokazuje, že sebou nechá kde kým manipulovat. Na to by si ale holka měla dávat pozor. Lidé budou chtít rychle nabytou slávu zneužít, dokud to půjde. Možná by si měla uvědomit, že nebude obklopována pouze lidmi, kteří to s ní budou myslet dobře. To, že vyhrála několikátou SuperStar v řadě absolutně nic neznamená. Hlavně by se měla dát dohromady a obklopit se pouze lidmi, kterým bezmezně věří.

Související články

Další články