Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vítězka SuperStar? Tereza Mašková soupeřky PONÍŽILA a soutěž naprosto zničila!

Tereza Anna Mašková
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
GLOSA Nedělní vítězství Terezy Anny Maškové (22) je od dob první české SuperStar to nejnudnější, které jsme během 14 let zažili. Z ostatních soutěžících udělala pouhé statisty a kdyby jí už dávno před semifinále na krk pověsili medaili a soutěž ukončili, nic by se nestalo!

Nic proti dalším dvěma finalistkám, Eliška RuskováKarmen Pál-Baláž zpívají výborně, ale Tereza prostě byla úplně jiná liga. Při vší úctě působily jako podělané záchodové prkénko proti mercedesu nebo coby Anička Dajdou v porovnání s Anetou Langerovou.

Nikdo jiný neměl šanci

Jak už padlo během vysílání letošního ročníku SuperStar mnohokrát, Mašková je ve svém věku naprosto hotová zpěvačka. Hlas má výborný, ani jednou nezaškobrtla, šlo jí to výborně anglicky i česky, pro pódium se narodila. Takovou suverénku (v nejlepším slova smyslu!) jsem už dlouho neviděl!

To zbylé dvě holky jsou o pár řádů jinde. Proti ní nemají výraz a před kamerou kolikrát působí jako vyjukaná telátka. Ale nemusí se bát, časem se to jistě naučí. Dá se to. Růžovovlasá vítězka má ale obří náskok. Jediné, v čem dvojka a trojka překvapily, bylo pořadí: sázkové kanceláře Elišku na stříbrnou pozici ani náhodou netipovaly.

Vraždění neviňátek

Jinak to vlastně byla vlastně strašná jatka. Tereza Anna Mašková působila jako zjevení už při prvním setkání s porotou, takže se není co divit, že favoritkou na vítězku byla už dávno. Byla to až degradace a dehonestace ostatních, kteří tolik jako ona nevyčnívají. Možná mohla Nova s Markízou zkusit nový formát „SuperStar našla Maškovou“ a udělat reality show jenom o ní.

Všechno stejně natáčí s velkým časovým předstihem, a tak když už věděli, jaké eso mají v soutěži, neměli plýtvat zbytečně penězi za scénu, techniky a jistě předražené porotce, když bylo dávno jasné, kdo si pro sebe uzme vítězství.

Takhle všemi klady vyšperkovanou zpěvačku jsme tu už dlouho neměli. Když otevře chlebárnu, úplně ovládne pódium, její oči a projev uhranou snad každého. Jsem sice starý cynik, ale husinu z její Špinarky jsem měl ještě hodinu po vystoupení. A její desku si online moc rád koupím.

Kde skončí?

Myslím si, že tahle jinak otevřená a bezprostřední holčina má docela velkou šanci hned po vítězství mediálně nezhynout. Pokud bude mít štěstí na autory, bude zpívat anglicky a zařadí pár kousků i česky (dnes už jich fakt stačí málo), když si navíc k tomu pořídí inteligentního manažera (žádnou vykopávku z osmdesátek či devadesátek), možná že o ní budeme slyšet i další desítky let.

Nebo skončí jako někteří její šťastnější předchůdci aspoň coby sedmdesáté kolo u muzikálového vozu. Ale snad ne.

A neboj, Katarino Knechtová: mediální hyeny jí nebudou ubližovat. Ty kritizují jenom starší zapomenuté zpěvačky bez soudnosti, když začnou z úst pronášet nehorázné blbosti…

Související články

Další články