Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vítězka SuperStar Tereza Mašková pro eXtra.cz: O rychlokvaškách soutěže, muži a svatbě

Zdroj: se souhlasem Tereza Mašková
rozhovor

Tereza Mašková (25) je vítězka pěvecké show SuperStar 2018. Po jejím vítězství se našli i tací, kteří Tereze nepředpovídali kdovíjak úspěšnou budoucnost. Sympatická zpěvačka se chystá příští rok vydat již druhé album a patří k úspěšným interpretům, kteří vzešli ze SuperStar. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o soukromí a plánech do budoucna. 

Tereza Mašková o sobě poprvé dala vědět v roce 2010 v Česko Slovensko má talent. Tehdy čtrnáctiletá dívka z Třince sice všechny nadchla svým hlasem v hrdle, ale něco tomu ještě zkrátka chybělo.

Talentovaná Tereza to ale nevzdala a v roce 2018 se přihlásila do SuperStar, kterou také vyhrála. Prakticky od začátku byla jednou ze žhavých favoritek na vítězství.

Tereza během osmi let udělala velký krok vpřed a to se jí vyplatilo. I přesto se po skončení SuperStar setkala s názory, že je jen rychlokvaška a její kariéra nemá moc šancí na úspěch.

"Je pravda, že talentových soutěží přibývá. Ale myslím si, že je to na každém z nás, jak se k tomu postaví. To, že člověk něco vyhraje, neznamená, že má vyhráno navždy. Je to jen na něm, jak s tím naloží," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Tereza.

I tentokrát Tereza dokázala, že se někteří kritikové mýlili. "Pracuji na vlastní hudbě, ráda bych příští rok vydala druhé album. K tomu koncertuji, mám radost, že mohu vystupovat jako host Marka Ztraceného v rámci Tour de léto. Takže se nenudím, je to skvělý pocit po tak dlouhé pauze zase koncertovat a být blíž k lidem," pokračuje.

Tereza Mašková: Nějaké diskuze kolem svatby proběhly

Půvabná interpretka patří mezi ty známé osobnosti, které si své soukromí vcelku chrání. Tereza už dlouhou dobu randí s producentem Oliverem Žilákem a jsou spolu stále šťastni.

"Ano, chodíme spolu stále. Vlastně je to neuvěřitelné, ale žádná ponorka se nedostavila. Nějaké diskuze ohledně svatby proběhly, ale všechno má svůj čas," dodala Tereza.


Související články

Další články