Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vítězka SuperStar Sabina Křováková vystrčila růžky. Čím na sebe rudovlasá divoška upozornila?

Sabina má konečně důvod k úsměvu, její kariéra ještě není
úplně mrtvá.
+ Další fotografie
Pamatujete si ještě na vítězku SuperStar Sabinu Křovákovou? Neztratila se v propadlišti dějin, ba naopak. Začala teprve nyní vystrkovat růžky a dere se na vrchol českého šoubyznysu.

Před dvěma lety se Sabina Křováková (23) stala novou krví mezi zpěvačkami, když vyhrála SuperStar. Jenže nedlouho poté se po zrzavé rockerce slehla zem. Jenže to nebyla zcela pravda. Jen to tak vypadalo. Na svůj sen živit se zpěvem rozhodně nezanevřela.

Mladá zpěvačka se totiž připravovala na nové album, které teď s velkou slávou také pokřtila. Kmotrem jejího alba se stal porotce ze SuperStar Ondřej Soukup (64) a Sabinin kamarád Marek Ztracený (30).

Podle Ondřeje, který bývá dosti kritický, má tohle CD velkou šanci prorazit a osvěžit nudný český popový rybníček. Tak uvidíme, jestli CD půjde na dračku, nebo skončí zaprášené v rohu obchodu. Ale rockerka je odhodlaná pro svou kariéru udělat maximum, proto se na nové album tak dlouho připravovala. Tak snad to bude stát za to…

Mohlo by vás zajímat

Další články