Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vítězka SuperStar Barbora Piešová přišla jako šedá myš: Odcházela jako královna

Vítězka SuperStar Barbora Piešová přišla jako šedá myš: Odcházela jako královna
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
proměna
Vítězkou pěvecké soutěže SuperStar 2020 se v neděli stala Barbora Piešová (19), mladá a talentovaná zpěvačka, která prošla během několik měsíců obrovskou proměnu. Na castingu se před porotou zjevila jako nenápadná šedá myška a ve finále na pódiu doslova zářila. Podívejte se na její proměnu v naší galerii...

Barbora Piešová přišla na casting jako ukázková šedá myška ve volné mikině, vlasy měla svázané do culíku a během svého pěveckého výkonu sledovala špičky svých bot. Ale předvedla takový talent, že ji porota prakticky jednohlasně poslala do dalších kol. Dostala se tak až do finále, které vyhrála.

Předčila očekávání

Pavol Habera si zpočátku nebyl úplně jistý, co od ní má očekávat, stejně tak ostatní z poroty. Když Slovenka Bára začala zpívat, hodnotící hvězdy odzbrojila. Během soutěže se ještě několikrát objevila v pohodlném oblečení, ale jakmile začínalo jít do tuhého a soutěžící vypadávali, začala se rozevírat jako květina.

Navlékla se do blýskavých šatů, sčesané vlasy do culíku vyměnila za rozpuštěné a maskérky se vydováděly na jejím make-upu. Ve finálovém kole zářila v zelených šatech s vlnitými vlasy a ofinou. A vypadala skvěle! A prozradila i, co udělá s výhrou. Celý článek si můžete přečíst zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy