Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vítězka SuperStar 2020: Dívka s rovnátky Barbora Piešová si za výhru koupí nové tlumiče

Vítězka SuperStar 2020: Dívka s rovnátky Barbora Piešová si za výhru koupí nové tlumiče
Zdroj: archiv SuperStar
+ Dalších 13 fotografií
SuperStar 2020
V neděli se konalo velké finále pěvecké soutěže SuperStar 2020, kde se rozhodlo o vítězi. Diváci svými hlasy nejvíce podpořili Barboru Piešovou, která si domů odnesla titul nové československé SuperStar a pohádkovou výhru. Barbora ušla od začátku soutěže pořádný kus cesty.

Na televizi Nova jsme mohli v neděli večer sledovat poslední finálové kolo letošního ročníku SuperStar Superfinále bylo opravdu napínavé. Nakonec si ale titul nové československé SuperStar mohl domů odnést jen jeden.

Barbora zářila nejvíc

Ve finálovém kole se celkem představilo pět soutěžících. V neděli zazpívali Diana Kovalová, Barbora Piešová, Dominika Lukešová, Martin Schreiner a Giovanni Ricci Ve třetím kole se utkali už jen tři nejlepší a diváci se museli rozloučit s Giovannim a Dominikou.

Hlasy diváků pak rozhodli, že vítězem SuperStar 2020 se stává Barbora Piešová. Dívce s rovnátky se podařilo oslnit jak porotu, tak i diváky. V prvním kole se předvedla s písní I'm So Excited od The Pointer Sisters. V druhém se skladbou Milovanie v daždi od Richarda Müllera a nakonec v posledním kole zazářila s písní od Next to Me od Imagine Dragons. Při poslední písni neudržela slzy a dojala i porotu.

Barbora si krom titulu vybojovala pohádkovou výhru ve výši dvou milionů korun. Když se Barbory zeptali, co si za výhru koupí, řekla, že si pořídí nové tlumiče.

Ušla dlouhou cestu

Již od začátku měla Barbora velké šance na vítězství. Od prvních castingových kol ušla opravdu velký kus cesty. Z jejího pěveckého talentu byla porota unesena hned od začátku. Bára ale zpočátku působila jako šedá myš, která se schovávala za dlouhou vytahanou mikinu a ulíznuté vlasy v culíku.

Když ale přišlo na vysílání prvního živého přenosu, Barbora svou proměnou všechny odrovnala. Za pomoci odborníků se z ní stala půvabná dáma, které se podařilo všechny okouzlit svou krásou i talentem.

Podívejte se do fotogalerie, jak to soutěžícím v průběhu finálového večera slušelo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy