S Hankou jsme se potkali při předávání jedné z hlavních hmotných cen, a to nové Škody Fabia, rovnou jsme si s milou mladou slečnou popovídali a zjistili jsme, že cesta za vítězstvím nebyla jen procházka růžovým sadem a občas i kvůli nepřejícímu okolí. Nakonec ale vše dobře dopadlo!

Hanko, před pěti měsíci jsi vyhrála titul Supermiss, co se od té doby u tebe změnilo?

Tak momentálně jsem nadšená z možnosti reprezentovat Českou republiku také na zahraniční soutěži krásy. Moc se těším a začínám se připravovat. Poletím do Thajska, přímo do Bangkoku, kde se bude odehrávat Miss World Tourism. Odlétá se už v listopadu a vím, že jsem to už říkala, ale těším se opravdu nesmírně!

Plynuly ti ještě nějaké výhody z vítězství krom Thajska?

Samozřejmě jsem vyhrála také hodnotné ceny. Největším darem pro mě asi je nová Škoda Fabia, kterou jsem dostala. Je moc krásná, je červená a mám tam nálepku Supermiss. Takže teď každý bude vědět, kdo v ní jezdí. Na druhou stranu zase budu muset jezdit slušně!

Plánuješ se přestěhovat do Prahy?

Já jsem o tom hodně přemýšlela, ale od té doby, co jsem vyhrála titul, jsem se ještě nezastavila. Reálně uvažuji o tom, že po prázdninách se sem přestěhuji. Je to pro mě hodně aktuální téma.

Takže opustíš i svoji práci vedoucí v solárním studiu?

Já jsem studovala tři roky na hotelové škole s cestovním ruchem a turismem, ale na poslední ročník jsem musela odejít. Děcka tam byly hodně závistivé. Modelingu jsem se věnovala už na škole a dostávala jsem to hodně pocítit. Je pravdou, že jsem měla dost absencí, ale učitelé neměli příliš ani snahu nebo chuť pochopit, že se neflákám někde za školou. Nechtělo se mi tam později už ani chodit, kdykoliv jsem přišla, poslouchala jsem blbé narážky a opravdu jsem se tam necítila nejlíp. Modeling je to, co chci v životě dělat, dokud jsem mladá a můžu se mu věnovat naplno, proto nemám problém opustit také práci.

Soutěže krásy SUPERMISS a MISS MOTORSPORT pořádají společnosti Super Production a Motorsport Vavřinec. Určeny jsou pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého také umí.

O castinzích pro příští ročník vás bude opět na podzim informovat eXtra.cz, které je mediálním partnerem soutěže.