Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Vítězka první StarDance se vrací na místo činu. Coufalové budou fandit i dvě dcery s nádhernými jmény

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
stardance

Už teď se lidé těší na legendární StarDance, show plnou tance a celebrit, která běží na České televizi. Na podzim vypukne už jedenáctý ročník této oblíbené televizní soutěže, které se účastní řada známých osobností. Vítězkou startovního prvního ročníku byla trenérka a tanečnice Kristýna Coufalová (35). Tentokrát se objeví po boku stejně starého bývalého krasobruslaře Tomáše Vernera.

Kristýna se do StarDance těší

"Mám pocit, že můj taneční partner je moc milý," popsala blonďatá Kristýna Coufalová první pocity směrem k svému letošnímu tanečnímu partnerovi Tomášovi. První ročník vyhrála po boku talentovaného Romana Vojtka, když jí bylo ještě 21 let.

Letos ji bude doprovázet bývalý krasobruslař Tomáš Verner. "Mou ambicí je neotrávit mu tanec. Opravdu bych si přála, aby ho to bavilo," nechala se slyšet. "Podle všeho jsem dostal takovou partnerku, jakou jsem si přál, a já mám z Kristýnky opravdu radost," vyjádřil se zase k své taneční partnerce Tomáš Verner.

Oběma tanečníkům je momentálně 35 let, Kristýna navíc během posledních let vystudovala práva, stala se maminkou a také působí jako trenérka, lektorka a choreografka v rodinné taneční škole Coufalovi.

Kvůli pandemii nemohla učit

Do StarDance se Kristýna rozhodně těší. Také její život zasáhla pandemie koronaviru, takže nemohla pořádat své pravidelné taneční kurzy. Nejraději přitom pracuje s dětmi ze školky. Kvůli rouškám jim však neviděla do tváře, takže nemohla pozorovat jejich reakce.

Kristýna začala s tancem už ve třinácti letech, kdy obdivovala svou maminku v roli rozhodčí nebo tanečnice. "Samozřejmě jsem také obdivovala krásné šaty, boty a líčení," přiznala v rozhovoru pro Český rozhlas.

Co je u slavné tanečnice nového?

"Po StarDance jsem si říkala, že by bylo moc hezké dělat něco, co mám ze všeho nejraději, a kdyby to i zaplatilo hypotéku, bylo by to win-win," řekla Kristýna pro Taneční magazín. Pokud jde o soutěže, není prý ale moc soutěžní typ.

Přesto jí v jednadvaceti soutěž StarDance dala cenné zkušenosti i pracovní příležitosti. "Dva roky poté se to naše zdravé jádro ještě potkávalo při každé možné příležitosti," uvedla. Další ročníky StarDance pak pravidelně sledovala.

Palce budou tentokrát držet i dvě dcery

A plno novinek se od první řady StarDance nahromadilo i v jejím osobním životě. Tou nejzásadnější skutečností bezpochyby je, že přivedla na svět dvě krásné děti. Jsou to dvě malé tanečnice s nádhernými jmény – pětiletá Berenika a o dva roky mladší Debora.


Související články

Další články