Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vítězka MasterChef Česko 2021 Besky: Víme, co udělá s milionovou výhrou

Oblíbenou kuchařskou soutěž MasterChef Česko na TV Nova letos vyhrála Besky. Sympatická černovláska, která poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, září štěstím a hýří nápady do budoucna. Co má v plánu s výhrou, se dozvíte ve videu.

Besky zpočátku působila chladně a téměř neprojevovala žádné emoce. Opravdové pocity ukázala až ve finálovém dílu MasterChef 2021, kde se o hlavní cenu utkala s Petrou a Jitkou. Jaké byly její úplně první dojmy z výhry? „Měla jsem úplné ticho v hlavě. Najednou jsem si uvědomila tu obrovskou zodpovědnost a přišla ohromná euforie, jakou jsem v životě nezažila. Křik, radost, bylo to něco natolik specifického, což bylo natolik wow, že bych to přála každému zažít,“ svěřila se eXtra.cz šťastná výherkyně.

Co plánuje s výhrou?

„Těch plánů je opravdu hodně, ale samozřejmě stojím nohama pevně na zemi, uvědomuji si, jaká je doba, a proto bych teď nešla sama po hlavě do gastra. V současnosti pracuji na kuchařce, která má vyjít v květnu příštího roku. Chci dělat kurzy, chtěla bych se setkávat s lidmi, chci mít vlastní e-shop, chci mít vlastní kurzy, takže těch plánů je opravdu moc,“ prozradila sympatická Slovenka, která prý vůbec nečekala, že by mohla vyhrát. „Původně jsem chtěla přihlásit maminku, ale ta to odmítla, a tak jsem si řekla, proč to nezkusit, nebudu se přece nudit doma. Chci to vidět, zažít a klaplo to. Vůbec tomu ještě nemůžu uvěřit.“

Proč se přihlásila do soutěže až teď?

„Já nevím,“ směje se Besky. „Jsem toho názoru, že si musím vše nejdříve okoukat, počkat, rozmyslet si to a pak se teprve do toho vrhnout. Sledovala jsem ty dvě další silné řady, kde vyhrála Kristýna a potom Roman. Ta touha vědět toho víc i o zákulisí a podobně mě k tomu dohnala až teď. Čekala jsem dlouho, ale dočkala jsem se,“ dodává s úsměvem

Co výherkyni MasterChef Česko soutěž dala, jaká byla její stáž u Radka Kašpárka a proč si vlastně říká Besky? Vše se dozvíte ve videu.

Související články

Další články