Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vítězka (11) Talentu okouzlila světovou kapelu: Téhle dívence se miliony jen pohrnou

+ Dalších 6 fotografií
talent
Je jí sice teprve jedenáct let, ale talent na bubnování má neskutečný. V sedmé řadě Česko Slovensko má talent okouzlila porotu a diváky natolik, že zvítězila a odnesla si pohádkou výhru. Jenomže tím její kariéra nekončí. Nadané Nikolety si všimla úspěšná světová kapela. Tahle holka má zkrátka potenciál.

Když poprvé vstoupila na pódium, porotci si okamžitě mysleli, že bude zpívat. Jenomže jedenáctiletá Nikoleta Šurinová všem vyrazila dech. „Já zpívat nebudu, ale budu bubnovat,“ vzkázala s úsměvem porotě a usedla za bicí.

„Budu hrát písničku od Aviciiho. Je krásná a nabíjí mě neskutečnou energií,“ dodala. Většina lidí si opět zklamaně myslela, že Česko Slovensko má talent vyhraje nějaký zahraniční umělec nebo zpěvák s dojemným příběhem.

To se ale šeredně spletli a lidé opět dokázali, že když má někdo takový talent jako Nikoleta, dokáží to náležitě ocenit. Nikoleta zabojovala, zvítězila a odnesla si výhru ve výši 50 tisíc eur (1,3 milionu korun).

To ale není všechno. Podle slovenského webu Čas.sk přijala Nikoletu světová kapela Rockin‘1000. Nikoleta si tak v létě zahrála před desítkami tisíc lidí v italské Florencii. „Nemůžu vyloučit, že její kariéra bude nadále pokračovat v zahraničí,“ komentoval úspěch své dcery otec.

Mohlo by vás zajímat

Další články