Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vítěz ze StarDance Dominik Vodička se oženil: Na svatbu pozval i partnerku Veroniku

Vítěz ze StarDance Dominik Vodička se oženil: Na svatbu pozval i partnerku Veroniku
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
radostná novina
Český tanečník, sólista Pražského komorního baletu a vítěz StarDance 2019 Dominik Vodička (24), který vystupoval s Veronikou Khek Kubařovou (33), se oženil. Za manželku pojal svou dlouholetou partnerku Elišku a s radostnou událostí se pochlubil na Instagramu. Vodička sliboval už minulý rok, že letos ke svatbě dojde.

"Tahle princezna je moje žena," rozplýval se šťastný Dominik Vodička, kterého si diváci pamatují ze StarDance 2019, kde tančil po boku herečky Veroniky Khek Kubařové. Dvojice nakonec celou tuto řadu taneční soutěže vyhrála.

Vodička v sobotu 12. září pojal v resortu Hulín nedaleko Sedlčan za manželku svou dlouholetou partnerku Elišku, se kterou byl už nějaký čas zasnoubený. Už minulý rok v prosinci tvrdil, že ke svatbě dojde "příští rok", čímž svůj slib splnil.

Na svatbu dorazila i Kubařová

Český tanečník sklidil pod fotkou desítky gratulací a přidala se také Kubařová, která se dokonce objevila i na svatbě. "Dvakrát ano si řekli Vodičkovi. Známe se lehounce přes rok a tolik už jsme toho spolu všichni prožili. A tohle byl zase tak krásný den, děkujeme za pozvání," napsala Veronika na svém Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy