Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vítěz Survivoru Vláďa Čapek hodnotí Ornellu s Ráchel: Kráska z Love Islandu, která může vadit, a máma prchající před stereotypem

+ Dalších 9 fotografií

Již v úterý TV Nova odstartuje další řadu úspěšné reality show Survivor. Na tu se samozřejmě těší i její historicky první vítěz Vláďa Čapek. Ten se v pořadu eXtra Host rozpovídal o tom, jak si povede například hvězdička Love Islandu Rachel Karnížová nebo influencerka Ornella Koktová, a o mnohých dalších pikantnostech z nejdrsnější soutěže světa. 

Je hezká pro diváky

První český Survivor Vláďa Čapek byl samozřejmě mezi prvními, kdo věděl, na koho se diváci mohou těšit v nové řadě reality show Survivor, která startuje na televizních obrazovkách již tento týden. Zajímalo nás tedy, co si myslí o soutěžících z řad celebrit, které se v drsné soutěži objeví.

Na ostrově to rozhodně nebude mít lehké kráska z Love Islandu Rachel Karnížová. V srdíčkové vile byla vyděšená i z malé myši. V Survivoru si ale bude muset poradit i s jinou havětí. "Každá tahle reality show musí být poskládaná z nějakých typů lidí a já, když se to snažím si trošku srovnat s tou naší sérií, tak Rachel vidím na pozici Xenie. Xenie byla velmi populární, vyhrála Farmu, byla to strašně hezká, sympatická holka a myslím si, že Rachel bude v té samé pozici," řekl v pořadu eXtra Host Vláďa.

Podle Vládi bude mít Karnížová v pořadu dobrou pozici už jen díky svému vzhledu. "Je to holka, na kterou se hezky kouká, bude mít v televizi spoustu sledujících právě díky tomu, jak vypadá, mladá hezká holka, co si budeme povídat," vysvětlil Čapek. Jak přesně se chovala v Love Islandu, ale nevěděl, protože tento druh televizní zábavy nepatří k těm, jež by prý vyhledával.

V přístupu ostatních soutěžících k "hysterkám" má ale jasno. "Je to úplně jiný typ reality show, a jestli tam měla problém s myší, tak na našem ostrově nevím jestli byly, ale byli tam krabi, housenky, komáři... ale jestli tam bude řvát a bude tím štvát ostatní, tak se jí budou snažit hodně rychle zbavit," míní Vláďa. "Je tam hodně věcí, které mohou způsobit, že bude ostatní štvát. Když bude mít vysoký, pištivý hlas, který bude pro ostatní nepříjemný, tak i to může být důvodem, proč ji vyhodit," vyjmenoval potenciální důvod k vyhazovu z kmene.


Máma od rodiny

Influencerka Ornella Koktová je podle Vládi zase jiný případ. "Myslím si, že Ornella je splněný sen rodičů, co také mají doma děti. Raději pojedu na ostrov a budu hladovět, hlavně ať si odpočinu od těch dětí," řekl s úsměvem a nadsázkou vítěz jedné z nejdrsnějších světových reality show. "Je to lehký únik ne od dětí, ale ze stereotypu," dodal se smíchem.

"Já věřím, že spousta lidí má v sobě to dobrodružství, a když jim někdo to dobrodružství nabídne, jakože předpokládám, že Ornella tuhle nabídku dostala, tak tam jde. Je to evidentně zajímavý člověk i pro bulvár," vyjmenoval starší bratr moderátorky Evy Perkausové. "Já na ni samozřejmě budu nahlížet ne jako na Ornellu Koktovou, ale jako na maminu od tří dětí, která je v relativně zajímavém věku, a samozřejmě, jak si povede," dodal sympatický pracovník v oblasti IT.

Celý rozhovor s Vláďou Čapkem si můžete poslechnout zde:

Vláďa navíc nastínil, co mohou diváci očekávat. "Unikla asi dvě jména, co se již vrátila, a jako jedno z nich se zmiňuje i Ornella, což by mě hrozně mrzelo," podotkl Čapek s tím, že věří, že pro účastníky není nic jednoduchého dostat se domů z ostrova zcela bez pozornosti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy