Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Vítěz Survivoru ukázal nevlastního syna, Marešová se pochlubila malým raubířem. Celebrity s dětmi dováděly v Santově vesničce

Dominika Mesarošová, Markéta Muzikářová a Tomáš Weimann s dětmi v Santově vesnici
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 14 fotografií
atrakce

Známé tváře českého showbyznysu se oblékly do pořádně teplého oblečení a vyrazily do zimního zábavního parku Winter Wonderland v pražských Letňanech, kde nechyběl ani tým eXtra.cz. Na slavnostní otevření Santovy vesnice dorazila s dětmi Dominika Mesarošová, Markéta Muzikářová nebo český Wolverine Tomáš Weimann s partnerkou a jejím synem. 

Kouzelná vesnička

Naše české celebrity nezahálejí ani v době adventu. Naopak, právě předvánoční období je potřeba využít ke chvílím přátelského setkání s kapkou teplého punče nebo svařeného vína, které k zimě i nadcházejícím svátkům neodmyslitelně patří.

Tentokrát měly známé tváře českého showbyznysu jedinečnou možnost vyrazit za zábavou i se svými malými rošťáky a rošťandami. V pražských Letňanech proběhlo slavnostní otevření Santovy vesnice, která je součástí dětského zábavního parku Winter Wonderland. Redakce eXtra.cz byla u toho.


Celebrity s dětmi

Užít si zasněžené uličky vesnice Santy Clause, které jsou plné atrakcí, postaviček sobů, skřítků a jiných tvorů pohádkové říše, si nenechala ujít bývalá playmate Dominika Mesarošová, která do společnosti vzala svého syna Eliána. Možnost užít si legraci, kterou zábavný zimní svět nabízí, využila i známá houslistka Markéta Muzikářová, jež přišla s nejmladší ze svých tří ratolestí, se synem Maxem.

Svou krásnou přítelkyni i svého malého nevlastního syna provedl dobrodružstvím Santovy vesnice i vítěz drsné reality show Survivor Tomáš Weimann, kterému řada fanynek přezdívala český Wolverine. A co by to bylo za akci pro děti, kdyby se na ní neukázal Mikuláš v doprovodu andělů, aby malým capartům rozdal něco dobrého na zub? Na atmosféru se podívejte v naší galerii.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy