Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

+ Dalších 14 fotografií

Tomáš Weimann se stal historicky druhým vítězem Survivoru Česko Slovensko. Těsně o jeden hlas porazil Martina Konečného a z Dominikánské republiky se vrátil o dva a půl milionů bohatší. Zatímco ve hře se mu dařilo a dokázal vyhrávat jeden duel za druhým, v lásce tolik štěstí nemá. To přiznal ve studiu Extra Hosta, kde prozradil, že je již řadu let sám. Navíc přiznal, proč mu to nevyšlo se Žanetou, ke které měl na ostrově nejblíž. 

Cesta Tomáše Weimanna k titulu Survivor 2023 a pohádkové výhře dva a půl milionů byla velmi trnitá. Obětí jeho tažení se stala i Žaneta Skružná, ke které měl na ostrově ze všech dívek nejblíž. Jejich vztah byl dokonce tak intenzivní, že mnozí doufali, že po návratu do Česka budou tvořit pár.

Tomáš Weimann: Žaneta je jen kamarádka

To se ale nestalo, což nám Weimann přiznal ve studiu eXtra Hosta. „Žaneta je skvělá kamarádka. Beru ji jako kámoše. Je skvělá. Nemám tam ale to fyzické,“ říká bez obalu Weimann s tím, že Survivor zabíjí sexualitu a na ostrově není prostor na milostné hrátky.

Přestože není Žaneta jeho typ, nezastírá, že k sobě mají blízko. „Mám ji hodně rád. Uvědomuju si, že mě má asi ráda víc než já ji. Jsou ale věci, se kterými já úplně nehnu. Tak doufám, že budeme dobří přátele napořád,“ dodal Weimann, který je sice pod náporem fanynek, stále je ale sám.

Pod náporem fanynek

„Těch zpráv od žen je strašně hodně, rád bych odpověděl a snažím se o to, ale na dvacet z nich odpovím a další den mám nových čtyřicet. Naštěstí mi ale píšou normální věci, na úrovni. Není to nic vyhroceného, odporného. Jsou až roztomilé,“ popisuje Weimann s tím, že vztahu je otevřený.

„Šanci mají, protože jsem sám a jsem sám dlouho. Není můj životní cíl být sám. Chtěl bych mít vedle sebe tu správnou ženskou, se kterou bych šel životem dál. Nebyl jsem v tom nikdy typický chlap. Pro mě typický chlap je někdo, kdo má za sebou hodně ženských. Já si umím představit být s jednou ženou na celý život. Bohužel je to pohádka. Je tu minimální šance. Třeba to ale přijde. Jsem optimista. Věřím, že ji potkám,“ uzavřel Tomáš, kterého jsme se ve studiu Extra Hosta neptali jen na vztahy, ale odhalil nám zákulisí natáčení Surivoru, proč si myslí, že mu Johanka hodila hlas, a zda řekl drogám definitivně ne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy