Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vítěz SuperStar se v pořadu Extra Host zastal kritizované Patricie Pagáčové: Její názor za to stojí

+ Dalších 9 fotografií
Někdejšímu kudrnatému blonďáčkovi a lamači dívčích srdcí Zbyňku Drdovi (32) za čtrnáct let od SuperStar trochu slezly vlasy a působí usedle, i tak doteď žije z někdejšího úspěchu. Jak na soutěž vzpomíná a proč brání ze všech stran „ostřelovanou“ letošní porotkyni Patricii Pagáčovou (31)? Podívejte se na video s rozhovorem pro pořad Extra Host.

Obrana

V novém ročníku SuperStar je porota pětičlenná a Patricie Pagáčová (31) tu na přání produkce plní úlohu hodnotitele takzvaně z lidu. Zkrátka má zastupovat televizní diváky a o soutěžících říkat, jak na ni působí.

Přesto se stala terčem velké kritiky, někteří lidé ji dokonce považují za arogantní, vítěz třetího ročníku SuperStar Zbyněk Drda ale herečku brání.

Napadení

„Je to fajn mít jiný úhel pohledu z lidské stránky. Patricii znám, občas spolu hrajeme exhibiční turnaj v tenisu. Pravidelně mě poráží. Znám ji jako úžasnou ženu, lidsky je to velice příjemný člověk. Myslím si, že má co do soutěže přinést,“ řekl nám Zbyněk Drda (32).

Ten zavzpomínal i na období po soutěži, kdy byl několikrát fyzicky napaden. „Bylo to zvláštní, jak lidé uvažují. Když jsme někde hráli, šli jsme si pak někam sednout. Někdo přišel a dostal jsem ‚paragánskou padinu‘. Dostal jsem celkově asi třikrát, i v Praze, skončil jsem i v Nemocnici Na Františku. Asi to k tomu patří,“ prozradil zpěvák.

Zážitky ze SuperStar

Co potají dělal, když v SuperStar zhasly kamery? Co je v pěvecké soutěži úplně nejhorší? Kdo mu tehdy zachránil krk? Proč se tehdy v devatenácti považoval za mentálně dvanáctiletého? Jak se stalo, že po soutěži šla jeho kariéra strmě dolů a co pro ni dělá nyní? Kde všude s hudbou byl ve světě? Jak se dostal k malování?

Jaké hrozné zážitky má s bývalými manažery? Proč nemá vztah a která žena má u něj šanci?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Zbyněk Drda otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) na začátku článku ve videu, které se natáčelo v prostorách baru Bar and Books, Mánesova

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 5. března 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy