Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vítěz SuperStar po 15 letech: Slaďouš Zbyněk Drda se změnil ve vyzáblého tatíka

Zbyněk Drda v roce 2006 a 2021.
Zdroj: Profimedia.cz, Se souhlasem Zdeňka Drdy
+ Další 3 fotografie
POSUN

Pamatujete na něj? Romantický zpěvák Zbyněk Drda (34) v prosinci roku 2006 vyhrál třetí řadu české SuperStar, dívky mu tehdy padaly k nohám. Z roztomilého klučíka s dlouhými vlasy se samozřejmě jako každý změnil v někoho úplně jiného. S brýlemi a ubývající kšticí vypadá jako univerzitní profesor. Jak se mu daří a jak s ním soutěž zamávala?

Zbyněk Drda: Na SuperStar jsem nebyl připravený

O Zbyňkovi jsme dlouho neslyšeli, zpívání ale zdaleka nepověsil na hřebík, stále se jím s většími či menšími úspěchy živí.

Zbyněk Drda před patnácti lety byl úplně jiný, než jaký je dnes. Samotná výhra v SuperStar mi otočila život vzhůru nohama. Kluk z Varů, který do té doby chodil třikrát týdně plavat a na karate, se najednou ocitl ve světlech reflektorů. Na to mě nikdo nepřipravil,“ přiznává po letech zpěvák pro eXtra.cz.

„Hodně mě ty roky zocelily. Ničeho nelituju, protože mám neuvěřitelnou spoustu zážitků,“ tvrdí Zbyněk, který jako obvykle říká i to, že je bez stálé partnerky. Jako by na žádnou nemohl narazit. Ale určitě nepatří k těm, kteří by něco skrývali. Měl dlouholetý vztah s dívkou, jenž mu ale bohužel nevydržel.

Chtíč

Drda se nyní na nejznámějším české videoserveru připomíná novým videoklipem Záhadná, v němž mimo jiné za doprovodu klavíru zpívá o chtíči.

„Celé divadlo v Karlových Varech jsme zadýmili. Jsem moc rád, že jsme dostali souhlas v něm natáčet. Je nádherné, ale malinké. Ale díky záběrům z dronu vypadá mnohem větší,“ říká k natáčení.

„V písničce si asi každý může najít svoje. Vesměs je to o životě, o vztazích. Zpívám o tom, že jsem potkal několikrát dívku, že cítím obavy, ostych ale nakonec prolomím. Je to balada, ale myslím, že ne prvoplánově romantická,“ dodal Zbyněk Drda, který znovu prokázal, že pro jeho výhru byl před 15 lety důvod.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy