Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vítěz SuperStar Lukáš Adamec měl děsivou nehodu: Z auta je vrak na odpis

Český zpěvák Lukáš Adamec.
Zdroj: Profimedia
Autonehoda

Děsivé chvíle zažil zpěvák Lukáš Adamec (34), který se stal vítězem Česko Slovenské SuperStar 2011. O víkendu jel se svou malou dcerkou Leou a synem Teem autem, když měl něhodu. Naštěstí se ani jednomu z nich nic nestalo, jen auto je ve zuboženém stavu. 

O víkendu měl český zpěvák Lukáš Adamec autonehodu. Když se vracel škodovkou z Tater a ve voze měl ještě svě dvě děti, malou Leu a syna Tea, do cesty jim nečekaně vběhla srna. Vítěz druhého ročníku Česko Slovenské SuperStar už neměl šanci střetu zabránit.

Auto je úplně zdevastované

Nikomu z cestujících v autě se naštěstí nic nestalo, jen vůz skončil na šrot. Muselo se proto jednat o pořádnou ránu. „Všichni jsme OK. Byly se mnou v autě děti, ale jsme všichni v pohodě, už šly spát. Já čekám, řeším, jsem také zdravý, nic se mi nestalo. Auto je zdemolované, ale co už. Jsme zdraví, život je boj,” napsal Adamec po nehodě na svůj instagramový profil.

Lukáš Adamec před deseti lety zápasil o vítězství v pěvecké soutěži se zpěvačkou Gabrielou Gunčíkovou. Během show se ti dva spřátelili, nakonec vítězství vybojoval právě Adamec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy