Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin promluvil o dětech. Předtím by ale rád vychoval psa

Adam Pavlovčin zahajoval Prague Pride 2022 koncertem
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
+ Dalších 5 fotografií
Rozhovor

Fešák Adam Pavlovčin (26) zahájil letošní 12. ročník Prague Pride. Redakce eXtra.cz zpěváka vyzpovídala těsně před koncertem, kterým festival oficiálně vypukl. Adam se rozpovídal nejen o tom, jak mu vítězství v SuperStar změnilo život, ale i co by dělal, kdyby nebyl zpěvákem. Řeč přišla i na adopci, jak se k ní mladík staví?

Zpěvák Adam Pavlovčin se proslavil díky soutěži SuperStar, kterou v roce 2021 vyhrál. Na otázku, jak mu výhra změnila život, odpověděl takto: "Změnilo mi to život opravdu výrazně, otevřelo mi to dveře do českého i slovenského showbyznysu a můžu se živit vlastní tvorbou, to byl takový můj největší cíl." Adam také prozradil, že má do budoucna menší i větší ambice. Do konce roku se fanoušci mohou těšit na debutové album, dále by chtěl vyrazit na šňůru koncertů v rámci tour nejen po Česku a Slovensku, ale i po Evropě.

Adam zahájil koncert na Prague Pride úplně poprvé. Pro něho to byla velká čest, protože zatím hrál na Pridu jen v Bratislavě. Takže představit své písně LGBT příznivcům bylo jedním z jeho snů. V sobotu se koná ikonický duhový pochod Prahou. O tom, jestli byl někdy součástí průvodu, také promluvil. "Byl jsem jen v tom v Bratislavě. Přijde mi na tom hezké to, že se můžu obléknout extravagantně a nikdo mě za to verbálně nenapadá," přiznal zpěvák v rozhovoru.

Dítě chci, ale začnu psem

Co se týká otázky adopce dítěte nebo jestli by chtěl spíš své vlastní dítě, se Adam staví kladně. Sám by jednou chtěl adoptovat dítě, ale prý začne psem. "Pro začátek bych začal psem a pak se uvidí. Zatím nejsem v té fázi života, kdy by se mě tohle téma týkalo, ale tak mohu odpovědět, že bych byl určitě pro adopci. Je hodně dětí, co potřebují domov. Možná to je právě nějaká úloha homosexuálních párů," ​říká Adam.

Vítěz SuperStar se svou orientací netají. Říká, že mu při odhalení byla oporou hlavně jeho rodina a nejbližší přátelé. Zpěvák oplývá osobitou extravagancí a vlastním stylem. Spolupracuje s ním mnoho módních značek, např. Zalando. Adam Pavlovčin je známý i pod jiným jménem. Ještě před SuperStar toužil po pseudonymu, a tak si říká ADONXS. "Pomáhá mi to na stagi, kdy se moje alter ego ztotožní s mým vystoupením," ​přiznal zpěvák.

Práce v zoo

Adam také prozradil, čím by byl, kdyby nebyl zpěvákem, a jaký je jeho životní sen. "Asi bych pracoval v zoo, protože mám rád zvířátka, hlavně jsem několikrát měl možnost krmit žirafy a slony. A nebo by mě bavil interiérový design, který dělá moje maminka," řekl vítěz. "Můj životní sen je finále Eurovize, a kdybych se objevil na Billboard Charts, byl bych spokojený," prozradil. Zpěvák také studoval kurátorství, což je docela neobvyklý obor. Nemá to ale žádný větší význam, protože to na něho spíš zbylo. Podle webu iDNES.cz Adam studia zanechal, protože ho to nebavilo a bylo to moc teoretické.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy