Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Vítěz StarDance Jiří Dvořák neuvěřitelně zhubl! A přiznal nečekané problémy!

+ Dalších 15 fotografií
Překvapivé
Během soutěže StarDance si sáhl na hranice svých možností... Vítěz taneční soutěže Jiří Dvořák (51) si odnesl řadu zážitků a navíc zhubl 10 kilogramů. A co všechno o svém velkém vítězství prozradil?

Do poslední chvíle netušil, že získá prvenství. Jeho předpoklad byl, že Pavla Tomicová bude ve StarDance 2018 vítězkou. „Jsem velmi překvapený, protože jsem opravdu věřil, že se královnou parketu stane Pavla Tomicová,“ řekl směrem ke svému vítězství Jiří Dvořák, který dokázal shodit skutečně řadu kilogramů.

„Soutěž mi vzala deset kilo, což mi nevadí. Dala mi neuvěřitelné zážitky, chuť do tance a už si umím i lépe organizovat svůj život. A to jen díky mé taneční partnerce Lence Noře Návorkové, která mi dávala ty měsíce opravdu zabrat. Nejhorší je, že nemám teď co na sebe. Šatník jsem upravil takovým způsobem, že mohu nosit jenom jediné džíny, které ze mě nepadají,“ rozpovídal se pro portál idnes.cz s tím, že celkově mu tréninky chybět nebudou, ale soutěž pro něj byla velkou životní zkušeností.

Mohlo by vás zajímat

Další články