Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vítěz Robinsonova ostrova zářil po boku své krásné partnerky: Ze zanedbaného trosečníka sexy chlapák

Robinson se ukázal na červeném koberci.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Martin Složil (30) se stal vítězem druhé série Robinsonova ostrova a od té doby se mu lepí na paty jenom štěstí. Začalo to tím, že díky výhře získal dva miliony korun a jako bonus nádhernou herečku Jenovéfu Bokovou (26), do které se bezhlavě zamiloval. Samozřejmě, že ani tenhle pár si nenechal ujít filmový festival v Karlových Varech. Na červeném koberci oba dva zazářili.

Dnešním dnem započal prestižní třiapadesátý filmový festival v Karlových Varech. Kromě hollywoodských filmových herců, o kterých jsme psali ZDE, se na červeném koberci objevily i české hvězdy.

Mezi nimi byla i nádherná herečka Jenovéfa Boková, kterou na červený koberec doprovodil její nový přítel Martin Složil. Martina si lidé pamatují hlavně z reality show Robinsonův ostrov. Sympatický Robinson svou geniální nenápadností vyhrál pohádkovou výhru dva miliony korun.

Štěstí se mu zkrátka lepí na paty. Navíc je v současné době čerstvě zamilovaný. Jeho přítelkyně je jedna z nejkrásnějších hereček Česka Jenovéfa Boková. Oba dva se objevili na červeném koberci a moc jim to slušelo.

Martin se proměnil z ušmudlaného trosečníka v sexy chlapáka. Jenovéfa zase zvolila průsvitné černé šaty, které odhalovaly její dokonalé křivky. Tenhle pár jednoznačně zazářil. Palec nahoru.

Související články

Další články