Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se stal tátou: Chlapci dali s partnerkou krásné jméno

Účastník Robinsonova ostrova Marek Orlík.
Zdroj: Se souhlasem M. Orlík, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Porod

Vítěz Robinsonova ostrova a producent česko-slovenského Survivoru Marek Orlík má pořádný důvod k radosti. Jeho partnerka Adéla porodila chlapečka, kterému společně dali jméno Mikuláš. Dojemné snímky sdílel na svém Instagramu.

Vítěz první řady Robinsonova ostrova a producent česko-slovenského Survivoru Marek Orlík zažívá šťastné období. Jeho partnerka Adéla totiž porodila vytouženého chlapečka, který dostal jméno Mikuláš.

„Mikuláš Orlík je na světě. Adél to zvládla naprosto neskutečně a ona i malý jsou v pořádku a odpočívají. Nepopsatelné, jak velký okamžitý příval lásky k oběma se dokáže během prvních sekund po porodu dostavit,“ napsal k fotografiím na Instagramu.

Gratulace od celebrit

Pod fotografiemi mu nezapomněli poblahopřát jak jeho sledující, tak i české celebrity. „Vítej na světě, maličký,“ napsala herečka Anna Kadeřávková, jejíž přítel Gogo byl účastníkem prvního ročníku česko-slovenského Survivoru. „Aaa gratulace,“ připsala další účastnice Survivoru Nikol Čechová. „Jeeeeej gratulujem vám,“ připojila se ještě další účastnice reality show Veronika Havlik.

Marek Orlík vystudoval marketing a do povědomí diváků se dostal účastí v první řadě Robinsonova ostrova. Celé to vyhrál a odnesl si 2,5 milionu korun. Následně se stal producentem reality show Survivor.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy