Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vítěz Robinsonova ostrova hodnotí Nikolu ze Survivoru: Co jí zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil?

Marek Orlík vyhodnotil hru Nikoly Čechové.
Zdroj: se souhlasem Marek Orlík
+ Další 2 fotografie
Survivor

Nejen moderátor Ondřej Novotný, ale i producent Survivoru a vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se pustil do rozboru hry účinkujících v drsné reality show. Tentokrát si na Instagramu posvítil na Nikolu Čechovou neboli velkou hráčku v malém těle", která si svými kroky příliš fanoušků nezískala. Co jí dle Orlíka zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil? 

Nikola měla nejsilnější sociální hru

U nikoho jako u Nikol jsem ve svém okolí a na sociálech před začátkem neslyšel tolik obav o to, jak tam zvládne přežít. Jsem moc rád, že všem i v takto sportovně orientované verzi ukázala, že v Survivoru můžeš prosperovat i bez obrovské síly," hodnotí hru Nikoly Čechové v Survivoru producent Marek Orlík, který před pár lety vyhrál Robinsonův ostrov.

Ze všech členů Mao i Azua měla jednoznačně nejsilnější sociální hru a nakonec byla vyřazena právě jako největší hrozba, což si myslím, že u drobné blondýnky čekal před startem málokdo," řekl.

Osudová chyba a Vláďova jedinečná šance

Za koncem Nikoly v drsné reality show viděl stejně jako Ondřej Novotný onu osudovou hru o odměnu, kterou vyhrála Veronika Havlik a hra se jakoby začala hrát podle Vládi. Samotné vyřazení a rozbití nejpevnější trojice se z mého pohledu dalo čekat hned, jakmile Veronika vybrala všechny členky spolu na obrovskou odměnu. Ještě před odjezdem zpět na ostrov ze souboje šlo vidět na tvářích zbývajících členů, hlavně u Vládi, že se hra kompletně otočí," prohlásil Orlík.

Přitom věnoval pár slov i vlně kritiky, která youtuberku kvůli její volbě hry doslova zavalila. Někteří diváci ji nemohou vystát dokonce ani jako člena poroty.

„Nikol byla skvělá hráčka Survivoru a za mě si určitě nezaslouží osobní nadávky, které nereflektují hru, ale útočí na ni jako na člověka. To už je ale na každém, jak si tu show přebere, svoboda slova je základ," dodal.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy