Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vítěz MasterChefa Roman Staša je otcem. Fanouškům ukázal krásného synka

MasterChef Česko: Roman Staša je otcem
Zdroj: Se souhlasem Romana Staši
rodičovství

Roman Staša, loňský vítěz televizní kuchařské show MasterChef, ukázal svým followerům na sociální síti svého syna Samuela. Stalo se tak přesně po roce, co soutěž vyhrál.

"Dneska je to rok, co jsem vyhrál v televizním finále MasterChefa. No a dost dlouho jsem byl přesvědčenej, že to je rozhodně největší výhra v mým životě. A pak přišlo letošní září a tenhle můj názor a vlastně i celej život se zase otočil o 180 stupňů…" Takto začal loňský vítěz kuchařské televizní show MasterChef Roman Staša popis k fotografii, kterou sdílel se svými fanoušky na Instagramu, na které pózuje s nově narozeným synem.

"Asi všichni víte, že soukromí mých nejbližších je pro mě svatý, a nikdy se to nezmění. Jen jsem se s vámi chtěl podělit o největší radost mýho života.Seznamte se, tohle je můj syn, Samuel Staša," dodal viditelně šťastný tatínek, který nezapomněl poděkovat svému fotografovi za to, že udržel tajemství.

Roman si zatím své soukromí pečlivě chránil. "Já jsem si tu cestu vybral, protože jsem chtěl, stojím tady dobrovolně. Ale nikdy bych do toho nedobrovolně nebral nikoho, a to ani svou lásku a už vůbec ne svou rodinu. Samozřejmě, že jednou se to stane a budou to zřejmě všichni vědět. Ale cítím za to velkou zodpovědnost, kdyby veřejnost věděla, s kým jsem nebo kdo to je, a tak dále. Takže to zatím vidím tak, že to budu držet vždy v tajnosti, a čas pak ukáže," uvedl Roman ještě v květnu tohoto roku pro eXtra.cz


Související články

Další články