Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vítěz Like House 2 Tadeáš Kuběnka otevřeně: Show byla jak tábor, paní Hruškové bych nafackoval

Tadeáš Kuběnka vyhrál Like House 2. Odnesl si půl milionu i zážitky, na které nezapomene.
Zdroj: se souhlasem Tadeáš Kuběnka
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Druhá řada reality show Like House, kterou vysílal kanál Prima Show, zná svého vítěze. Nejvíce diváků hlasovalo pro vizážistu Tadeáše Kuběnku (18), který zaujal svou ostrou upřímností a neotřelým humorem. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o celkovém účinkování v show, plánech do budoucna, vulgarismech, kvůli kterým byl kritizován, opilých nocích, ale také lidech, které už nikdy v životě nechce potkat.

Co vám účast v reality show Like House 2 dala/vzala?

Účast v Like House mi víc dala, než vzala. Žiji svůj sen, živím se tím, co mě baví, a díky výhře mám lepší možnost se kreativně rozvíjet.

Televizní zviditelnění mi vzalo část soukromí, často po mně lidé chtějí fotku, někdy na mě i řvou, že jsem ikona nebo ožralá diva, což je občas nepříjemné.

Jak naložíte s výhrou? Budou "kurvy, chlast a chlebíčky", jak jste slíbil před nástupem do vily?

Chlebíčky určitě budou, každopádně ne hned. Až se koronavirová situace zlepší, tak hodlám uspořádat vlastní party, která bude veřejnou akcí. Pokud tak mají moji fanoušci sen si se mnou zachlastat, tak budou mít příležitost.

Většina peněz ale půjde do mého brandu, tvorby na sociálních sítích. Také budu tvořit svůj merch, přesněji řečeno, chci mít vlastní drinky. Na Vánoce jsem si také koupil nový telefon. To je stejně nejlepší věc - kupovat dárky sám sobě.

Jaké máte cíle?

Mám různé plány, chci se posouvat, jak na sociálních sítích, tak i v televizi. Pokud by mi to vyšlo, tak budu rád. Zatím nechci říkat, o co přesně půjde, ale chci se dál rozvíjet v sociálním oku - životě celebrity.

Sprostá slova mi nevadí, ale snažím se mluvit lépe

Na jaký moment ve vile rád vzpomínáte/nejraději byste zapomněl?

Rád vzpomínám na celkový Like House. Na ty lidi a jak jsme společně lebedili. Na naše společné chlastačky s Terkou a Sebastianem, ty mě bavily nejvíc. (smích) Také nezapomenu na hosty, jako paní Emmu Lacovou nebo Simonku.

Nejradši bych zapomněl na celé drama s Elou Yababy. Sice mi to ukázalo tu pravdu, že jsem nelhal, ale bylo to hrozně vyhrocené. Jeden týden se to stalo, druhý týden to bylo v televizi a pak jsme to další týden řešili. Bylo to hrozné, všichni jsme z toho byli už velmi unavení.

Na diváky jste často působil příliš vulgárně, což vám dávali i v komentářích znát. Jak na tyhle vzkazy reagujete?

Já si uvědomuji, že jsem občas extrémně sprostý. Mně sprostá slova nevadí, beru slovo jak slovo. Myslím si, že když se vulgarismus dobře použije, tak může být vtipný. Ale jsou věci, které mi i na mně vadily a já si je neuvědomoval. Extrémně říkám slovo "vole", a to jsem se už celkem odnaučil.

Snažím se mluvit srozumitelněji, spisovněji, ale to neznamená, že chci vulgarismy úplně vynechat, pro mě je to normální. Každý občas řekne sprosté slovíčko, někdo je zkrátka používá více, někdo méně.

Jak jste si pobyt ve vile s ostatními influencery užil?

Občas mi ve vile chybělo soukromí, ale z devadesáti procent to bylo skvělé, byl to pro mě takový tábor, ze kterého jsem si odnesl půl milionu.

Zejména pak naše vrchní patro bylo ikonické. Z téhle party bych bydlel s kýmkoliv, možná jen ne s Nasťou, protože kouří jak fabrika a občas to v tom pokoji bylo začuděné. (smích)

Přál bych si stejná práva pro všechny

Ve vile se protočilo spoustu osobností. S kým chcete udržovat kontakt dál? Případně, je někdo, koho byste už potkat nechtěl (nehledě pouze na soutěžící)?

S Emmou Lacovou, Roxanou nebo Silvií jsme si vytvořili skvělý přátelský vztah. A člověka, kterého už v životě nepotřebuji vidět, je paní Jana Hrušková, tu kdybych viděl, tak jí nafackuji, a je mi úplně jedno, jestli je to žena a důchodkyně. To je taková megera, že si nezaslouží nic lepšího.

Ve všech letošních česko-slovenských shows (StarDance, SuperStar i Like House) si odnesli zlatou trofej gayové. Jak tohle vnímáte? Čím si myslíte, že to je?

Já si myslím, že je to ikonické, každopádně výhra tří lidí nezajistí gay práva pro všechny. Je to super, ale není to zase tak něco úžasného, jako kdybychom se třeba mohli brát nebo si adoptovat děti, to bych uvítal mnohem víc než výhru tří gayů.

Tu výhru jsme si nevysloužili tím, že jsme gayové a líbí se nám pánská přirození. Je to o tom, že každý z nás má nějaké charisma a osobnost. Co se týče soutěží SuperStar a StarDance, tak i talent.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy